Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi Uygulaması Artık Serbest - Bilinmesi Gerekenler [Tekrar Yasaklandı]

Önerilen Mesajlar

resmi gazetede bir ifade var... 

uygulamanın yürürlüğe gireceği tarihden 6 ay sonra camlarına film kaplatan araçlar için geçerli olacak.

Buradan anlaşılan, şuan aracında film olanlar ya kontrol dışında bırakılacak (ki hiç sanmam) yada hala illegal olarak dolaşacak trafikte!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

resmi gazetede bir ifade var... 

uygulamanın yürürlüğe gireceği tarihden 6 ay sonra camlarına film kaplatan araçlar için geçerli olacak.

Buradan anlaşılan, şuan aracında film olanlar ya kontrol dışında bırakılacak (ki hiç sanmam) yada hala illegal olarak dolaşacak trafikte!

Diğerlerine zaten yasak her türlü. 6 ay denilmesindeki sebep henüz kontrol yerleri ve malların onaylanmamış olmasıdır muhtemelen. 

Garip bir açıklama ama mutlaka devletçe bir sebebi vardır :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Yav ortalık apaçi style olacak :D Şunu demek istedim amaç dışı kullanım olur. Ben yaptırdım ama 1 nuamra güneş ışığını kırsın okadar. Kapkara olmasını istemem :D Birde zam cabası :D

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
5 dakika önce, Erdem Ceylan yazdı:

Babamın bir arkadaşı var oğlu polis ondan öğrenmişler çevirmelerde polisler çekilen oto filmlerine fatura isteyeceklermiş. Böyle bir uygulamadan söz ediliyormuş.
Konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ettim.

Doğru, ilk mesaja bakabilirsin detaylar için link mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Cam Filmi Uygulaması Artık Serbest - Bilinmesi Gerekenler [Tekrar Yasaklandı] olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.