Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi Uygulaması Artık Serbest - Bilinmesi Gerekenler [Tekrar Yasaklandı]

Önerilen Mesajlar

Bu hengame patladığında acaba ? diyip ön kapı camlarındaki filmleri sökmeyi düşünmüştüm bir an.
Sonra dedimki burası Türkiye herşey bir anda değişir kalsın bırak.
Şimdi biri açıklasın; kesilen cezalar, sökülen cam filmleri, söküm için verilen paralar..... bunlar neolacak ?
Yazık değilmi bu insanlara ???
--2 dakika sonra eklendi-- Sabah bunun tartışmasını yaptık ( aynı muhabbet olmuştur kesin)
Trafik memurları neye göre karar verecek ? Allah aşkına [emoji4] 
Öyle bir cihaz yok, Bunun Türkçe meali... zifiri karanlık olmadığı müddetçe yaptırmaya devam.

Yazık değil acı yok dicez [emoji6]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
4 saat önce, Mesut ç yazdı:

bu gün bi yerde seyrettim. atv haber 2 subat ta yayınladığı bı haberde cam filmi artık serbest diyor.tabi belli şartlarda . bunun aslı var mıdır.yasak gerçekten kalktı mı.?

Resmi gazetede henüz açıklama yok. Sadece ses yükselince geri çekin olayı yaptılar. Resmi gazeteyi takip edin en doğrusu bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kulandığım 2011 kuga aracımı ilk aldığımda (2017 yılı başları) TÜV muayenesine götürdüm. Muayene raporunda camlarında film olduğu yönünde hafif kusur yazılmış. O zamandan bu zamana cam filmi konusunda söylenmedik kalmadı. Piyasada dolaşan ve internette resimleri olan kuga araçlarına baktığım zaman hepsinin ön - arka kapı ve bağaj kapağı camlarının koyuluk derecesinin bendekiyle aynı oranda olduğunu gördüm. Model farklı bile olsa cam koyuluk durumu hepsinin aynı. Aslında camlarda filim olup olmadığı konusunda kesin bir kanaat bile oluşturamadım. Şayet bu koyuluğun kaynağı filim ise neden butün kugaların durumu, koyuluk renk ve derecesi aynı. Hatta aynı durum C-Max'ta bile var. Sorum şudur: Cam filmi konusunda mevzuata konulan koyuluk dereceleri standardı yapıldıktan sonra kuga aracı olup da TÜV muayenesine giden oldu mu, camlardaki koyuluktan dolayı sorun yaşayan, muayeneden geçemeyen var mı. Sorunsuz muayeneyi tamamlayan bir arkadaşımız var ise aracının yandan çekilmiş bir resmini koyabilir mi? Benim aracımın durumu resimdekinin aynısıdır. Sonraki muayenem 2019 başları. Teşekkür ederim.

images.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.