Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi Uygulaması Artık Serbest - Bilinmesi Gerekenler [Tekrar Yasaklandı]

Önerilen Mesajlar

Ön camlar: yan ön demek zaten. Neyse ben demek istediğimi anlatamıyorum sanırım ama önemi de yokmuş zaten ''Hiçbir mantıklı açıklama bunun aksini iddaa edemez.'' :) 

Polisler umarım kimseyi es geçmeden kurallara uymayan insanlara gerekenleri yapar. Kendi sağlıkları açısından önemli yoksa bana dokunmadıkları sürece umrumda değil, isterlerse kara/beyaz çarşafa sarıp ön camları açsınlar sadece. :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön camlar: yan ön demek zaten. Neyse ben demek istediğimi anlatamıyorum sanırım ama önemi de yokmuş zaten ''Hiçbir mantıklı açıklama bunun aksini iddaa edemez.'' [emoji4] 
Polisler umarım kimseyi es geçmeden kurallara uymayan insanlara gerekenleri yapar. Kendi sağlıkları açısından önemli yoksa bana dokunmadıkları sürece umrumda değil, isterlerse kara/beyaz çarşafa sarıp ön camları açsınlar sadece. :zha: 

Böyle bi kural olamaz ama yakup,neden fabrika çıkışı araclara kesilmiyor bu ceza,hep orta sınıf ve alt kesim insanların sırtından mı gecınecek bu devlet,uygulanan her yasağa da eyvallah demeyin lütfen
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm makam araçlarında da dahil olmak üzere (fabrikasyon veya değil ) cam filmi veya karartmalı cam yasaklanırsa o zaman filmlerimi sökerim, orijinal karartmalı camlarımı şeffaflarıyla değiştiririm.

Fakat ilçe sağlık hizmetleri genel sekreter yardımcıları bile zift gibi cam filmleriyle çakarlarıyla dolaşırken, vatandaşın cam filminden bela aramak, bunun üstünden nasiplenmek,bütçe açığını bunlar üstünden kapatmaya çalışmak hiç etik değil.

Hele ki devlet büyükleri bu kadar şaşalı saraylarda yaşarken , koruma ordularıyla gezerken  çoğu resmi yoksulluk sınırı altında geliri olan  vatandaşa bu şekilde yüklenmek vicdan ister, tabi yoksa yapılacak birşey yok, vatandaş sandıkta vicdanını kullanmalı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün "mesnetsiz" bir gazete haberinde cam filmi için 3 ay ceza yazılmayacağı vs...

şeklinde bir "yalan" haber vardı.

Samsun'da yapılacak bu uygulama acaba tüm illeri kapsar mı?

https://www.haberler.com/filmli-araclara-3-ay-sure-10192246-haberi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım, yarın babamla ford focus 2014 titanium alacağız. Aracın arka camları siyahtı yanlış hatırlamıyorsam ve sahibi bize renkli cam olduğunu söylemişti. Bu camlar sanırım fabrikasyon çıkışlı ve focusların çoğunda gördüm. Bu camlar da yasak kapsamına giriyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Akın Bilgin yazdı:

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım, yarın babamla ford focus 2014 titanium alacağız. Aracın arka camları siyahtı yanlış hatırlamıyorsam ve sahibi bize renkli cam olduğunu söylemişti. Bu camlar sanırım fabrikasyon çıkışlı ve focusların çoğunda gördüm. Bu camlar da yasak kapsamına giriyor mu?

Girmiyor :) 

Detaylar: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.