Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yedek Anahtar

Kadir D.

Soru

Aracim 2008 ghia arkadaslar dun benim oglan anahtari kaybetti birgun sonra bulduk yedek anahtar yoktu malum arastirdim cok buyuk sikinti bulduk cok sukur yedegini cikartayimbdiyorum nelere dikkat edeyim fiyat olarak 150 250 arasi degisen yerlerden teklif aldim hepside orjinal garantili diyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Servisten isterseniz, normal şartlarda tüm kilit sistemini değiştiriyor. Çünkü servisler anahtar kesmiyor, bize takım olarak geliyor diyorlar. En azından 3-4 sene önce bana böyle söylemişlerdi. Öyle olunca da pahalı çıkıyor, hem de kasko bir kademe düşüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tam soruma cevap alamadim kaskom yok ben ilerde yine kaybolma riskine karai bi y3dek anahtar yapmak istiyorum servisten degilde disardaki anahtarcilardan yedek cikarticam ama cok fiyat farki var neye dikat etmeliyim maliyeti ne olur ben sifirdan beyindeki kod filan degissin istemiyorum ilerde sikinti yapabilir diye tahmin etigim icin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Kadir D. yazdı:

Tam soruma cevap alamadim kaskom yok ben ilerde yine kaybolma riskine karai bi y3dek anahtar yapmak istiyorum servisten degilde disardaki anahtarcilardan yedek cikarticam ama cok fiyat farki var neye dikat etmeliyim maliyeti ne olur ben sifirdan beyindeki kod filan degissin istemiyorum ilerde sikinti yapabilir diye tahmin etigim icin

Beyindeki kod değişmiyor, beyindeki kodu yeni anahtara kopyalıyorlar. İkinci el anahtar bile olsa, o anahtarı sizin anahtara çevirebiliyorlar Uzaktan kumandayı siz de tanıtabilirsiniz, immo için cihaz gerekiyor.

Ucunu da ayrıca alıp; makinesi ile sizin orjinal anahtar ile birebir aynı şekilde kesiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim anahtarı vale kaybetmişti ben yenisini yaptırdım 600tl yetkili serviste kodları değişti aracın ve elimizdeki anahtarın ama sizin sadece anahtarı yaptırıp olan kodu yeni anahtara işletseniz olur. dişarıda daha ucuza yaptırılabilir.ben fatura ile valeden tahsil etmek için servise yaptırdım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kumandasız yedek anahtarı geçen sene 100 TL gibi bir fiyata yaptırmıştım. Kumandalı olunca fiyat 2-3 katına çıkmakta, zaten yedek diye düşünerek ucuz olanı yaptırmıştım. Anahtarı kestikten sonra kontağa takıp cihazla bağlanıp anahtarı tanıtma gibi bir işlem yapıldı ve bitti. Baya basitçe halledildi diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
@Özer Aksu kasko metninde ücretsiz değişim yapılır diye ifade vardı ama dediğim gibi tramere işlerler mi bilmiyorum. mesela ön cam değişimi de var ücretsiz. bence bu sigrotacılar işler bunları [emoji4] 

Muhtemelen işlenir. Bi ara anahtar için AXA sigortaya sormuştum hasarsizligi etkilediğini söylemişti.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.