Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Octavia ile 90x190 Yatak Taşımışlar, Hemde Bazasıyla

Tamer S.

Önerilen Mesajlar

Nasıl bir toplumsal mesaj çıkaralım bu durumdan ! Aracın kullanım amacı bu mudur.

Çocuğunuz çevre illerden üniversite kazandı mesela ve "ben yurtta kalmam" dedi iyi kötü iki göz bir ev tuttunuz ama eşya lazım değil mi? Ufak tefek şeyleri çevreden temin ettiniz ama yatak gibi büyük ve elzem eşyalarda lazım. sıfırı malum eh ikinci elinede içiniz/mideniz el vermedi veya fiyat uçuk. Gözünüz bir an arabanın bagajına ve evdeki yatağa çarptı ve... Misal.

Zor durumda kalınırsa neden olmasın/yapılmasın. Kullanım amacı işinizi görmek hayatınızı kolaylaştırmak değil mi bu araçların? Yoksa 3 günde bir yıkayıp paklayıp sonrada aslanım,beyaz atım,kara şimşeğim diyip karşısına geçip seyretmek mi?

Her gün yapılmaz,iş aracı olmaz ona eyvallah ama ekstrem durumlar için "neden olmasın?"

Toplumsal veya şahsi mesaja gerekte yok zaten,bagajın ne kadar kullanışlı ve büyük olduğuna dair uç bir örnek sadece bu fotoğraf.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çocuğunuz çevre illerden üniversite kazandı mesela ve "ben yurtta kalmam" dedi iyi kötü iki göz bir ev tuttunuz ama eşya lazım değil mi? Ufak tefek şeyleri çevreden temin ettiniz ama yatak gibi büyük ve elzem eşyalarda lazım. sıfırı malum eh ikinci elinede içiniz/mideniz el vermedi veya fiyat uçuk. Gözünüz bir an arabanın bagajına ve evdeki yatağa çarptı ve... Misal.

Zor durumda kalınırsa neden olmasın/yapılmasın. Kullanım amacı işinizi görmek hayatınızı kolaylaştırmak değil mi bu araçların? Yoksa 3 günde bir yıkayıp paklayıp sonrada aslanım,beyaz atım,kara şimşeğim diyip karşısına geçip seyretmek mi?

Her gün yapılmaz,iş aracı olmaz ona eyvallah ama ekstrem durumlar için "neden olmasın?"

Toplumsal veya şahsi mesaja gerekte yok zaten,bagajın ne kadar kullanışlı ve büyük olduğuna dair uç bir örnek sadece bu fotoğraf.

Bu araçların amacı yük taşımak için tasarlanmadı . Bunun için kullanacaksınız o sizin kullanım amacınızı belirler . Kimi yatak taşır kimi insan taşır . Bu sizin tercihinizdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Bu araçların amacı yük taşımak için tasarlanmadı . Bunun için kullanacaksınız o sizin kullanım amacınızı belirler . Kimi yatak taşır kimi insan taşır . Bu sizin tercihinizdir.

Ben kullanım amacı bu demedim ki zaten. Bu konuda hem fikiriz ama zorunlu hallerde bu işinde yapılabileceği aşikar. Kimseninde octavia'yı veya superb'i bu amaçla aldığını sanmıyorum, durum sadece uç noktalarda bunu anlatmaya çalıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok uç yorumlara girmeye gerek yok bence.."adamlar bagaj yapmış abi" sözü olayı özetliyor. Tabiki araç almaya giderken "içine baza sığan olsun" diye bi kriterimiz (en azından benim :)) yok..  

Böyle pratiklikleri seviyorum..mesela Citroen C5  leriniç bükey arka camı gibi veya bagajdan yatırılabilen arka koltuklar vs..

Ama baza bilader bu..... :claps::claps::claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Bunların hem liftback hem normal olanları vardı senle gidip bakmıştık admin kaldırıldı mı onlar?

Bir de benim yatak 120x200, station Mondeo aşağısı kurtarmayabilir :kıhkıh:

cam tavan olursa, başlığını da sokarız, sıkıntı olmaz :smiley2k:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.