Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Egea / Tipo Euroncap Testine Girmiş (4 Yıldız)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

10 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Sofo hava yastigi gec mi aciliyor bana mi oyle geliyor?

45. sn de bana da öyle gibi geldi ama, kamera açısından sanki. Diğer çekimlerde normal gibi. Hoş ben açılmasına bile şaşırdım :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizi birşey bilmez diye yorum yapanları görmezden gelmeyi de unutmayınız...Ihss deki yıldız muhabbeti tamamen latife olsun diye yazılmıştır.Zaten  önceki yorumu yazarken karşılık olarak senden bu tarz yorum geleceğini tahmin etmiştim ve yanıltmadın beni .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye üzerine alındın hocam, iihs den bahseden kim? Bir şey bilmiyor diyen kim? 

Cevaplarını merak etmiyorum ama :)

Anlamana yardım edeyim ilk cümle için söyledim. Gayet açık yani, yıldız muhabbeti. Yanılmaman daha da kötü bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Sofo hava yastigi gec mi aciliyor bana mi oyle geliyor?

Yolcu hava yastığına göre daha geç açılıyor gibi geldi bana da. Acaba 2 hava yastığı arasındaki boyut farkından mı bu farklı açılma süresi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöförün kafası çarptığında tam açılmış konumda olduğuna göre normal. 220 ile açılan bir zımbırtının hızlısını yavaşını çıplak gözle değerlendirebilme ihtimalimiz yok gibi bir şey zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.