Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ön Cam Yan Fitilinde Darbe

Resul özdemir

Soru

Sag ön fitilde degisik zamanlarda cizikler meydana geldi. En son iki gun once gece yolculugu yaptim bugun araci yikarken farkettim birseyle cizilmis gibi. Ama arac kapali garajda duruyor. Bende vurmadim. Muhitte oyun oynayan cocuk da yok. Bir seyde carpsa daha agir hasar olusur. Sizde de boyle hasarlar olusuyormu. Bknz;d834ae338015e23d87dd505384ee8696.jpgdce3bc570aa28ac8fae6748ee1b4681e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bunun bi benzeri benim aracimdada var. Tamamen yıkamacilardan kaynaklanan bir sorun. Tazyikli suyu fitile denk getirmeleri sonucu oluşuyor.yolculuk esnasında taş gelmesi nedeniylede olmuş olabilir. Dikine olan çizik öyle gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu ve buna benzer çizikler tüm focus3 lerde var..Tazyikli su dışında kış ayında camda buz kalıntısı kalınca silecekleri çalıştırdığımızda onlarda buzları bu fitillere sürtüp çizebiliyor.Benim aracımda da sileceğin açılmış halinde tam silecek hizasında var arkadaşın araçtada aynı şekilde...Bizde arkadaşla  bu cizikler niye oluyor derken biraz düşününce cevabı bulmuştum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.