Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kuga Vignale Ve Edge Vignale Satışı Başladı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aile genişledi.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/yeni-kuga-vignale-ve-edge-vignale-satisa-basliyor/

Türkiye'ye 2.0 TDCI Kuga Vignale gelecek.

FordKuga_Vignale_FordEdge_Vignale_Group.jpg

2016FordKuga_Vignale_05.jpg

2016FordEdge_Vignale_04.jpg

--51 dakika sonra eklendi--

Bunlar da lansmandan

Vignale Lans1.jpg

Vignale Lans2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Kuga Vignale İngiltere'de 1.5 TDCI ve 1.5 TDCI PowerShift ile de satılmaya başladı.

Türkiye listelerinde sadece 2.0 TDCI gözüküyordu, onu silsinler 1.5'ler ile getirsinler. Nasıl olsa standart Titanium üstü 70 bin barajını geçecek en azından içi deri vs olur. Sadece donanıma para verilmemiş olur özel bir araç olur.

Vignale, Titanium X'ten sadece 2000 Pound pahalı.

Koyu siyahlar ikisinde de olanlar.

Kırmızılar diğerine göre artılar.

Not: Vignale üstüne cam tavan ve koltuk ısıtma üstüne eklenebiliyor. Titanium'a da Vignale özel detaylar hariç diğerleri eklenebiliyor.

Screen Shot 2017-01-10 at 04.02.50.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben pek beğenmiyorum bu tasarımı. İçerideki deri göğüs, çok amatörce duruyor. Zaten deri parçaları bir kenara atarsak, bu arabayı özel kılan bir şey de yok. Jantları güzel, keşke titanyum bu jantlarla gelseydi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben mondeo vig'i canlı gördüm/bindim içine, derisi şusu busu gayet iyiydi. Farkı deriler ve daha titiz üretim ve boya işte o kadar zaten fiyat farkı da o kadar. (Özel hizmetler hariç tabii.)

--5 dakika sonra eklendi--
15 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

gelseydi :) 

Abi sen asıl 'LED tail lamps'a ne diyorsun? Diğerlerinde yok diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Abi sen asıl 'LED tail lamps'a ne diyorsun? Diğerlerinde yok diyor.

Bir yanlışlık olabilir mi? Benim gördüğüm tüm kugalarda resimdeki tail lamp'lar var. Youtube'daki videolar da bunu destekliyor. Sadece ST Line'da ölü bölgeler biraz karartılmış.

tail light.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kuga Vignale İngiltere'de 1.5 TDCI ve 1.5 TDCI PowerShift ile de satılmaya başladı.

Türkiye listelerinde sadece 2.0 TDCI gözüküyordu, onu silsinler 1.5'ler ile getirsinler. Nasıl olsa standart Titanium üstü 70 bin barajını geçecek en azından içi deri vs olur. Sadece donanıma para verilmemiş olur özel bir araç olur.

Vignale, Titanium X'ten sadece 2000 Pound pahalı.

Koyu siyahlar ikisinde de olanlar.

Kırmızılar diğerine göre artılar.

Not: Vignale üstüne cam tavan ve koltuk ısıtma üstüne eklenebiliyor. Titanium'a da Vignale özel detaylar hariç diğerleri eklenebiliyor.

Screen Shot 2017-01-10 at 04.02.50.png

Premium floor mats with double stitching....

Ben böyle bi çingenelik görmedim. Çift dikiş attım diye övünen Ford Marketingcileri, topunuzun başı dikiş makinasına sıkışsada üstüne çift dikiş atsalar.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/11/2017 - 00:03 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Premium floor mats with double stitching....

Ben böyle bi çingenelik görmedim. Çift dikiş attım diye övünen Ford Marketingcileri, topunuzun başı dikiş makinasına sıkışsada üstüne çift dikiş atsalar.

Biliyorsundur, bu hep vardı ve aksesuar olarak satıyorlardı. Normalinin 2,5-3 katı fiyatı var. Vignale'den bu farkı boşuna almıyoruz diyor adamlar, içinde neler neler var standart olarak :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Biliyorsundur, bu hep vardı ve aksesuar olarak satıyorlardı. Normalinin 2,5-3 katı fiyatı var. Vignale'den bu farkı boşuna almıyoruz diyor adamlar, içinde neler neler var standart olarak :) 

Abi... burdaki soylemek istedigim bunu yaziyor olmalari. Banane ki kac dikis attiklari, marketingci agzindan nefret ediyorum. Bilhassa lame buluyorum.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/10/2017 - 23:09 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Hatalıdır umarım, ben anlayamadım :D 

Yakup, sahiden iki farklı tip stop grubu varmış. Halka led, Amerikanyalılarda yok. Onun yerine fren ledleri çift kademe çalışıyor (led de olmayabilir). Hatta oradaki vatandaş kızgın, neden bizde Avrupadaki gibi değil diye.

Bu durumda, Avrupadakilerde de belirli modellere halka led koyabilirler. Sadece vignale'de bunu koyarlarsa ben de onların, trendinin, pazarlamasının vs işte ... :P 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Yakup, sahiden iki farklı tip stop grubu varmış. Halka led, Amerikanyalılarda yok. Onun yerine fren ledleri çift kademe çalışıyor (led de olmayabilir). Hatta oradaki vatandaş kızgın, neden bizde Avrupadaki gibi değil diye.

Bu durumda, Avrupadakilerde de belirli modellere halka led koyabilirler. Sadece vignale'de bunu koyarlarsa ben de onların, trendinin, pazarlamasının vs işte ... :P 

Tamam çözdüm şimdi aklıma geldi :D 

Bu Vignale, diğerlerinde şu cızgı yok. 

FordKuga_Adventure_Leg15_01-2.jpg

Fren yerinde sabit 3 kalın şerit var.

FordKuga_Adventure_ST-Line-RaceRed_02-2.jpg

Titanium

Titanium_Kuga_086.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.