Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bridgestone Mu Lassa Mı?

Arda P

Önerilen Mesajlar

Öncelikle selamün aleyküm değerli abilerim,kardeşlerim. Forumunuza yeni katılmış bulunmaktayım. Misafir olarak kullanıyordum ama bugünki lastik seçimimden ötürü bir sorayım siz ustalara dedim :)

Ben Arda,21 yaşında odtü mak.mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Ailecek koyu focuscuyuz.3 focusumuzla karşınızdayım.Aracım hakkında konuyu yakında açacağım.Çok fazla uzatıp sıkmadan soruma geçeyim.

Bugün lastik bakmak için iskitlere ve yakınlarımda bi kaç yerden fiyat aldım.Tecrübeden ötürü lassaya yöneldik ama Bridgestone la kafamızı karıştırdılar.Lassaya 190 lira,Bridgestone a 210 lira fiyat biçtiler.Siz olsanız neyi tercih ederdiniz? Sizce aradaki farka değer mi? Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:
1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bridgestone Blizzak LM001, iyidir iyi :yeah: Hangi boy düşünüyorsun peki? Belki daha iyisini bulabiliri. 

205/55R16

--0 dakika sonra eklendi--

Abilerim sadece brid ve lassa düşünüyoruz.Arasında seçim olarak hangisini seçersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Arda P yazdı:
--0 dakika sonra eklendi--

Abilerim sadece brid ve lassa düşünüyoruz.Arasında seçim olarak hangisini seçersiniz?

Bridgestone, hayati değil ama mantıklı seçenekleri eliyorsunuz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Arda P yazdı:

Genel olarak lassayı kullanıyoruz ve memnunduk bu yüzden ama bridgestone nasıl bilmiyorum.Sizin yazdığınız markaları duymadığımız için beni geç babam almaz.

Doğrudur ama daha iyisini kullanırsanız ondan da memnun kalacaksınız :)

GoodYear Grip 8 alın o halde, daha tanınmış :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size verilen öneriler tüm araç kullananların üzerine fikir birliği yaptığı gerek son kullanıcı tecrübesi gerekse bağımsız test kuruluşları tarafından piyasanın en iyisi olarak belirlenmiş markalardır. Lassa ve Brighstone kötü olduğunu iddia etmiyorum. Gerisi babanızın tercihidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.