Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elentra Aldık.

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba; yakın dostuma uzun araştırmalar sonucu cebteki paraya göre alınabilecek en iyi sedanı araştırdık ve elentrada karar kıldık. 1.6 style benzinli, 127 hp, 6 vites, beyaz. fiyat olarak 56.500. araç bayide olmadığından foto çekemedim,ama netten benzer foto ekledim. (resmi güncelledim).

2016 eletra.jpg

Serkan erden tarafından düzenlendi
hatalı resim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisinden Ortak Alan - Sosyal > Konu Dışı Paylaşımlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

motora gaz tabiki lazım. ama zayıf konusu ise konuşulmuyor,yeterli olduğu konusunda görüşler fazla.

--2 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Tugay Kuruöz yazdı:

Hayırlı olsun, corollanın 1.33 başlangıç fiyatı da bu civarda, ancak motor yeterli olur mu tartışılır...

ayrıca resimdeki eski kasa değil mi ?

birde 308 dizel 115 hp çok rekabetçi 65 bin

evet resim hatalı oldu,düzeltildi. pejoyada baktık ama aradaki 8500 tl fark bizim gibi yılda 10-15 bin yapan için fazla kaçıyor.

--25 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı olsun. Fiyat bu devirde çok cazip geldi. Bu yeni kasa değil sanırım. 

resim hatalı oldu. yenisini ekledim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı inceledim benim trendx den eksiği hız sabitleyici ve bagajın üzerinde açma tuşu yok fazlasıda kol dayama, bluetoot geniş iç hacım optikli farlar içerden açılan bagaj ve yakıt deposu gözüme takıldı başka şeylerde olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Arabayı inceledim benim trendx den eksiği hız sabitleyici ve bagajın üzerinde açma tuşu yok fazlasıda kol dayama, bluetoot geniş iç hacım optikli farlar içerden açılan bagaj ve yakıt deposu gözüme takıldı başka şeylerde olabilir.

birde çelik jant yok. sis farı var gibi görünüyor ama sinyalmiş,bence önemli değil,sis farı gibi duruyor. jant konusunu isteğe bağlı dışarıda yada serviste taktırmak mümkün. trend x focusta 4, elentrada 6 hava yastığı var. tavanda gözlük saklama kabı var, esp devre dışı bırakılabiliyor,stoplar led.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.