Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Peugeot 3008 Türkiye Fiyatları Açıklandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Bugün bu arkadaşı ziyaret ettim. Ufak bi test yaptım, biraz mıncıkladım. Dış tasarım dikkatli inceleyince güzel görünüyor. Tasarım için mühendis arkadaşlar detaylara çok uğraşmış görünüyor. Dikkatli inceleyince o kadar da çirkin değilmiş diyorsunuz :) Sunrooflu versiyonda tavanın komple siyah olması gibi çok iyi detaylar var. İç tasarım konusunda fikrimi değiştirmedim. Gösterge ekranı çok tatlı. Epey bir mod var. Ancak tümünü görmek için benim boyumda bir insanın koltuğu çok fazla kaldırması gerekiyor. Vites kolu ve müzik sistemi ekranı iyi. Ama içerisi bu janjanlı aksesuarlara rağmen çok sade kalıyor. Alt donanımdaki gayet şık karbon görünümlü kaplamaların yerine üst donanımda neden o saçma kumaşı kullanmışlar anlaması zor. Test ettiğim araç en üst paket GT Line idi. Tıka basa dolu. Çevre görüş sistemini çok beğendim. Park etmeyi inanılmaz kolaylaştırıyor. Bu donanımında focal müzik sistemi standartmış. Çocukların gürültüsünden pek deneyemedik ama o da iyi gibiydi. Bagaj kağıt üstünde 520 litre ama c-max'ın 430 litrelik bagajından küçük. Arka tasarım resimlerden de güzel. En üst donanım dizel-otomatik GT Line'nın fiyatı 166 bin lira (kesin fiyat değilmiş, 2017'ler mart başı geliyormuş ..)  Fiyatı biraz daha iyi olaydı alternatfilere alacaktım :) 

p3008-1280a.jpg

p3008-1280b.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.