Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Peugeot 3008 Türkiye Fiyatları Açıklandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

markalara cok onyargili yaklasmamak gerektigini dusunuyorum.

hepsi de guzel isler yapmak icin ugrasiyorlar.

zamaninda esime hyundai aldik diye tonla laf eden arkadasim Tuscon almak icin hamle yapar durumda.

buyuk lokma ye ama buyuk laf konusma misali...

farlarin icine giden tamponu hic begenmedim. ucak kokpitine benzeyen dugmeler icin yorum yapamiyorum, begenip begenmeme arasindayim.

ama en onemlisi gostergelere direksiyon uzerinden bakmak cok rahatsiz ediyor beni. ben de burada onyargi besliyorum biliyorum.

sonuc ne derseniz, total olarak guzel bir is cikarmislar. sanziman bildigim/duydugum kadariyla gayet basarili isler cikariyor son versiyonlarda.

bir test surusu yapip, rahatsiz buldugum durumlari tecrube etmek isterim. belki de sonrasinda iyi bir uyum olabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her zaman geçtiğim yol üzerinde biri almış bu aracı,hemen hemen her gün görüyorum ve canlı hali gerçekten çok güzel. (Beyazı da fena değil :)

İçini,sürüşünü bilmem ama en azından denemeye değer bir araç olduğu her halinden belli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Kugaya 130 vereceğime bunun turuncu renkli GT line ına 140 verirdim, o derece ..

Oldu mu Cenk abi, Kuga'ya 130 verecekler var belki :) 

Bu klasikleşmiş ecük bücük Fransız tasarımı. Çok şeyi değiştirdikleri, bolca yenilik denedikleri için, yine bol miktarda sorun çıkarmaya ve şikayet almaya adaydır (mühendislik kuralı) İlk çıktığında dikkat çeker, ilk 1 sene satışları iyi gider, ikinci senesinde ortalamanın altına düşer, sonrasında en fazla idare eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Oldu mu Cenk abi, Kuga'ya 130 verecekler var belki :) 

Bu klasikleşmiş ecük bücük Fransız tasarımı. Çok şeyi değiştirdikleri, bolca yenilik denedikleri için, yine bol miktarda sorun çıkarmaya ve şikayet almaya adaydır (mühendislik kuralı) İlk çıktığında dikkat çeker, ilk 1 sene satışları iyi gider, ikinci senesinde ortalamanın altına düşer, sonrasında en fazla idare eder.

sen Kodiaq bekle diycem,  bak AE bayılmış :D 

http://www.autoexpress.co.uk/skoda/kodiaq/96276/new-skoda-kodiaq-suv-2016-review

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Kodiaq, 4700 mm imiş. Bu araç sanırım D sınıfı. Q7 ile falan kıyaslıyorlar. Bize büyük olur :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

yıllarca bende öle demiştim. 2003-2015 arası hep benzinli kullandım. zamanı gelince sende sıkılırsın vergi ödemekten

bende tam tersi... ben sürüş hayatıma lpg ile başlamıştım. bir daha asla diyorum ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.