Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.5 Tdci Powershift Kuga Teknik Değerleri [WLTP eklendi] ve Bol Resimli

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Aen fena kaşınıyon sankim :D

Aramızda kalsın ; hiç işi düşmeyecekmiş gibi konuşanları ekstra seviyorum.

4 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

... can çıkmadan huy çıkmıyor :smiley2k:

Köpekbalığı vejeteryan olur mu? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Kaan Yagizer yazdı:

Aramızda kalsın ; hiç işi düşmeyecekmiş gibi konuşanları ekstra seviyorum.

Hahaha :) nasılda özledim o dünyanın en güzel kahvesini var ya, galon galon içerim :smiley2k: ne veriiiim abime ^_^

Sir, bu kuga ne zaman düşer dükkana? 2017'yi devirmeden gelir mi test aracı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Hahaha :) nasılda özledim o dünyanın en güzel kahvesini var ya, galon galon içerim :smiley2k: ne veriiiim abime ^_^

Sir, bu kuga ne zaman düşer dükkana? 2017'yi devirmeden gelir mi test aracı?

Hani senin yerden yere vurduğun kahve mi bu? @Serdar Eryürekli nin soda şişesini hasretle beklemesi geldi aklıma birden.

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

2018 mi demek oluyor mu?

hahahaha sen varya gözünden kaçmıyor valla 1 harf bile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukardaki zaman için güncelleme yapayım. Test araçlarını dizel otomatik yapmak isteyen bayiilerin arabası Ocakta ancak gelir. Aralık ayında üretimi başlayacak diye biliyorum. Zaten daha erken olmasının hiç anlamı yok teslimat Şubat çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Zaten daha erken olmasının hiç anlamı yok teslimat Şubat çünkü.

tabi ki var...

Sene sonu kampanyalarından faydalanmak isteyen dizel otomatikçi suv severleri kaçırmayıp, " az sabredin bu kampanyalara dalmayın, iki ay sonra 2017 model araba burada" demek için bence iyi bir zamanlama olurdu...

Adam Aralık ve Ocak aylarındaki çılgın indirimlerden dizel otomatiş suvunu kapmadan müşteri rezerve etmek lazım :smiley2k: 

Desen ki "sana ne?" harbiden bana ne yani... ne halleri varsa görsünler ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu başlığa hiç yazmadığımı fark ettim.

SUV'lardan hoşlanmıyorum, muhtemelen ondan itici gelmiştir.

Şu kadarını yazayım 1.6 ton araca 1.5L dizel veya benzinli 120/125 PS motor koyasrsanız, bolca bağırı ve gitmez, bu 1.5EB 182 PS'te bile çok değişmez.

Kalıbının arabası olmaz yani.

Bu durumla barışık insanlar kullansınlar öncelikle, yoksa hayal kırıklığı olur.

Deneyimlere göre mesela Almanya koşullarında trafiğe rahat karışmak için baz motor ancak 2.0L 150 PS dizeldir, o da ancak idare eder otoyollar nedeniyle.

Tabii tercihler farklı olabilir. Büyük ama güçsüzü, gösterişli ama çelimsizi kabul edenler çıkabilir. 

Ama "ceviz" motor gitmez demesem de bunu zor taşır derim. 

Kahrolsun vergi dilimleri...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1640 kg'luk 2.0 dizel 170 beygirlik A6 bile, hantal olmasa da seri değil. Kg 1600 üzerine çıkıyorsa bence hakkı 2.0değil. 200 beygir altı değil diyeyim ki 2.0 245'lik benzinli ve dizel motorlar ya da hybrid'lerin gayet başarılı olduğunu göz ardı etmemiş olayım.

Ama 1.6 dizel superB ve passatın 1500 kg civarında olduğu, performans isteyenin de yazılıma yöneleceği düşünülürse Tr ortalamasına göre çok vahim olmaz bence.

Tabi şehir içinde 90 beygirlik hyundai accent blue'yu hayattan soğumadan kullanabiliyorsam, arabaya veya performansına ilgisi olmayanların tek derdi tüketim olacaktır. En azından QQ  ve benzeri rakipleri gibi 2 çeker değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 1.5 Tdci Powershift Kuga Teknik Değerleri [WLTP eklendi] ve Bol Resimli olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.