Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Almak istiyorum, Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Ümit M.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Bizim kuzende bi ara leon düşünüyordu aracı test ettikten sonra almaktan vaz geçti geri.Ben olsam focusu verip leon almazdım.Focusu verip birşey almak istiyorsam daha üst sınıf birşey olurdu...C sınıfı compact sınıf en iyi tercih bence focus ...Alırsın ford olursun lord olayını da unutmamak lazım birde :)

--5 dakika sonra eklendi--

Genel olarak begenmemisti vites geçişleri falan hoşuna gitmemişti.Araç DSG idi..Genel olarak beğenmedim diyordu öyle belli birşey söylemedi..Ben focusu verip kesinlikle leon almam.C sınıfı en mantıklı araç bence focus. 

Açıkçası zevk meselesi ama kalite olarak focustan aşağı olduğunu düşünmüyorum. DSG konusuna gelince beğenmemesi tuhafıma gitti heralde kullandığı araçta bir problem vardı yoksa kullanmış olduğum otomatik şanzımanlar arasında en zevklisi sarsıntısız olanı bence dsg. Ben şahsen hb araç şuan istemediğim için focusa bakıyorum. Aynı fiyata 2012 jetta 1.6 tdi dsg alınabilir ama şöyle bir durum var garantisi bitmiş dsg den korkuyorum her zaman. 

Ümit M. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkçası zevk meselesi ama kalite olarak focustan aşağı olduğunu düşünmüyorum. DSG konusuna gelince beğenmemesi tuhafıma gitti heralde kullandığı araçta bir problem vardı yoksa kullanmış olduğum otomatik şanzımanlar arasında en zevklisi sarsıntısız olanı bence dsg. Ben şahsen hb araç şuan istemediğim için focusa bakıyorum. Aynı fiyata 2012 jetta 1.6 tdi dsg alınabilir ama şöyle bir durum var garantisi bitmiş dsg den korkuyorum her zaman. 

Arkada süspansiyon bağımsızmı leonda?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ümit M. yazdı:

Valla şu an DSG passat aldı 0 km onun şanzımandan ve genel olarak araçtan çok memnun ama leonu beğenmediğini söylüyor.Belki test aracı sorunlu idi bilemiyorum artık.

--7 dakika sonra eklendi--

Otopark.com elemanları da incelemiş leonu beğenmemişler...Bayağı bi kusur bulmuşlar.Bizim kuzende test edince almaktan vaz geçti 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.