Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Almak istiyorum, Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Ümit M.

Önerilen Mesajlar

Bende bu aralar seat leon düşünüyorum 2015 veya 2016 model motor 1.6 tdı focus sedandan sonra nasıl olur bilmiyorum çok trim sesi var deniliyor test etmedim hiç tasarımı çekiyor vag grubu markası motor kendini kanıtlamış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Focus,ilk önce C segmentli bir araçtır.lpg de bir sorun yaşamazsın.bende ve bir çok kişide var lpg yi montaj eden iyi yaparsa sıkıntı olmaz.Az yada çok yakması birazda senin elinde çünki almayı düşündüğün araç RS değil tavsiye dersen alınır 

Yani eğer alırsam bile lpg takılmamış alsam daha iyi olur değil mi en azından güvenilen bir yere taktırırım kendim. Bu arada sizin lpg de şehir içi tüketiminiz nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Ümit M. yazdı:

Yani eğer alırsam bile lpg takılmamış alsam daha iyi olur değil mi en azından güvenilen bir yere taktırırım kendim. Bu arada sizin lpg de şehir içi tüketiminiz nedir?

YB 100 km/L ne gösteriyorsa onu gösteriyor benimki sıvı sistem.Bende lpg si olmayan aracı tercih ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk gelen 2011 sonu 2012 ortasına kadar gelen standart titanium focuslar ve style ler (plus paket) dolu geldi ondan sonra  standart donanimdaki özellikler azaldı onun yerine tekno paket smart paket vs. gibi paketler çıktı bu paketlerede bazı özellikleri eklediler..İlk gelen focustaki bazı özellikler makyajlı kasada bile yok ,makyajlı kasadaki bazı özelliklerde eskide yok.Eskideki özellikleri de alıp yeniye koysalardı iyi olurmusşu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

İlk gelen 2011 sonu 2012 ortasına kadar gelen standart titanium focuslar ve style ler (plus paket) dolu geldi ondan sonra  standart donanimdaki özellikler azaldı onun yerine tekno paket smart paket vs. gibi paketler çıktı bu paketlerede bazı özellikleri eklediler..İlk gelen focustaki bazı özellikler makyajlı kasada bile yok ,makyajlı kasadaki bazı özelliklerde eskide yok.Eskideki özellikleri de alıp yeniye koysalardı iyi olurmusşu

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.10.2016 - 19:17 tarihinde, Yasin Taşcı yazdı:

Bende bu aralar seat leon düşünüyorum 2015 veya 2016 model motor 1.6 tdı focus sedandan sonra nasıl olur bilmiyorum çok trim sesi var deniliyor test etmedim hiç tasarımı çekiyor vag grubu markası motor kendini kanıtlamış

Bizim kuzende bi ara leon düşünüyordu aracı test ettikten sonra almaktan vaz geçti geri.Ben olsam focusu verip leon almazdım.Focusu verip birşey almak istiyorsam daha üst sınıf birşey olurdu...C sınıfı compact sınıf en iyi tercih bence focus ...Alırsın ford olursun lord olayını da unutmamak lazım birde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lpg sorunu euro 5 ve 6 motor olan her araçta olur. bunun sebebi magnezyum alaşımlı sübab olduğu içindir,ama lpg takıldığı an sorun olacak diye bişey yok. 50-60 binden sonra  sorunlar olabiliyor,onuda çelik sübab değişimi ile çözersiniz. atmosferik her motor lpgye uyumludur sadece pejo ve citroenlerde bulunan vti motorlar gazda diğer araçlara göre daha fazla sıkıntı yapabiliyor. işin özü gaz takıp kullanabilirsiniz. çelik sübab değişim masrafı 1500 tl civarı olur ancak onuda en kötü ihtimalle 50-60 binden önce yaptırmazsınız. bazıları 80-90 bin yaptım hala sorun olmadığını söylüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim kuzende bi ara leon düşünüyordu aracı test ettikten sonra almaktan vaz geçti geri.Ben olsam focusu verip leon almazdım.Focusu verip birşey almak istiyorsam daha üst sınıf birşey olurdu...C sınıfı compact sınıf en iyi tercih bence focus ...Alırsın ford olursun lord olayını da unutmamak lazım birde [emoji4]

Yapma yaw:( ısınmıştım leona neyini beğenmemiş trim sesi şikayeti var bildiğim.focusdan memnunum aslında iç hacim bunaltıyor torpido fazla iri ve büyük buda iç alanı basıklaştırıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.10.2016 - 19:17 tarihinde, Yasin Taşcı yazdı:

Bizim kuzende bi ara leon düşünüyordu aracı test ettikten sonra almaktan vaz geçti geri.Ben olsam focusu verip leon almazdım.Focusu verip birşey almak istiyorsam daha üst sınıf birşey olurdu...C sınıfı compact sınıf en iyi tercih bence focus ...Alırsın ford olursun lord olayını da unutmamak lazım birde :)

--5 dakika sonra eklendi--

Genel olarak begenmemisti vites geçişleri falan hoşuna gitmemişti.Araç DSG idi..Genel olarak beğenmedim diyordu öyle belli birşey söylemedi..Ben focusu verip kesinlikle leon almam.C sınıfı en mantıklı araç bence focus. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.