Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fiesta 1.25 için Egzoz,yay Ve Ampül önerisi

Ayberk Demir

Soru

Herkese merhaba umarım doğru yere açmışımdır yanlışşa affola :) Önceki arabam 2015 Model Focus 1.5 dizel tit. 120bg di ama bazı sıkıntılardan babam elimden aldı şimdi zorla yeni araba aldırmaya ikna ettim. 

Araç: 

Ford Fiesta 1.25 Şeker mavi 82 bg. Trend x. 

Arabayı izmirden tırla getirtiyorum Erzurumda yaşıyorum bu arada inşallah en geç 5 güne burda. Aklımda bi kaç soru var ve sanırım sorabileceğim en doğru sitedeyim. Egzoz, yay yaptırmak istiyorum fakat egzozdan ses alabilir miyim ? marka önerisi? Yay 3.5 mu 5 cm mi olmalı? Hangi markaları tercih etmeliyim? ve farlar 'H' kaç? Şimdiden çok teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobiller Hakkında > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Diğer Ford Modelleri > Ford Garajı > Fiesta kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.Ayrıca başlık tekrar düzenlendi.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkür ederim. Varex te mi kurtarmıyor ses almak için :/ ve internetten led uzunlular var ya flaş gibi hızlı yanıp sönen onlardan spariş ederken H15 istemem lazım değil mi ? 

--41 dakika sonra eklendi--

ve APEXI nasıldır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Ayberk Demir yazdı:

Teşekkür ederim. Varex te mi kurtarmıyor ses almak için :/ ve internetten led uzunlular var ya flaş gibi hızlı yanıp sönen onlardan spariş ederken H15 istemem lazım değil mi ? 

--41 dakika sonra eklendi--

ve APEXI nasıldır?

Ben ne araştırdım ne de tecrübem var 1.25 fiesta için :) Ses olayını bu araca yakıştırmadığım için pas geçelim demek istedim.

Fiestalarda gündüz farı mevcut yani H15 çift flamanlı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaliteli bir yay almanı tavsiye ederim,eibach veya vogtland alabilirsin. Apexi denilen marka orjinal hollanda malı olan APEX markanın çakmasıdır. O yaylar bildiğin merdiven altında üretiliyor, arabandan soğursun. Aşırı seker ve güvensizdir. Yaşadım, ordan biliyorum.
Egzoz için düz boru ve kat iptali yapmadığın sürece tok bir ses alamazsın. Bence almaya da çalışma zaten, sonuçta arabanın motor hacmi belli. Güzel bir hava filtresi kiti yapabilirsin, hem kimseyi rahatsız etmez hem basınca zevkini alırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.