Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Elektrik Kaçağı

Mustafa K

Soru

Arkadaşlar 2013 ford focus 3 trend x aracın bu sabah kalktığımda çalışmadı akü bitmiş üzerindeki akü 2 aylık bi akü servise götürdüm kaçak testine tabi tuttular arabada kaçak olmadığını akünün ölmüş olduğunu söylediler akünün daha 2 aylık olduğunu söylememe rağmen akü kalitesiz değişmesi gerekiyor cevabını aldım.ellerinde akü olmadığını siparişle 10 günde geleceğini  söyleyip şiparişi verdik 10 gün sonra akünün ne zaman geleceği belli değil şu anda oto koç ta bile yok dediler tavsi üzerine araca 80 amper bir mutlu akü alıp taktim aradan bir hafta geçti akü yine bitti ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 3

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için tşk ederim.aylardır devam eden elektrik kaçağını bu gün serviste çok şükür çözdüler aracın gem modülü (sigorta kutusu)arkasında bulunan kabloların oksitlenmesinden kaynaklanıyormuş 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2 aylık akünün garantisi yok mu? Aldığınız yere götürün ölçümünü yapsınlar. Akü arızalıysa yenisini vermek zorundalar, eğer değerleri normalse şarj dinamosunda sorun olabilir. Eğer şarj dinamosunda sorun varsa göstergede panelinde ikaz ışığı yanması gerekir zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 saat önce, Kaan Pekdemir yazdı:

arkadaşlar aynı sorun bendede var ama kimse daha bulamadı sorunu araç servisde bekliyor napablrm bilgisi olan varmı teskler smdiden

Servis cozer, zaten onlarin kurcalayarak cozemedigi seyi bizim size tahmin ederek soyleyebilme sansimiz yok sanirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13.10.2016 - 20:23 tarihinde, Mustafa K yazdı:

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için tşk ederim.aylardır devam eden elektrik kaçağını bu gün serviste çok şükür çözdüler aracın gem modülü (sigorta kutusu)arkasında bulunan kabloların oksitlenmesinden kaynaklanıyormuş 

Şuan aynı sorunu yaşıyoruz sanırım f3 2014 trend x orjinal fabrika aküsü bitti yeni taktırdım 15 gün sonra yeni aküde bitti şuan VARTA taktırdım bakacağım buda bitecek mi? Biterse servise getireceğim malesef ne kadara mal oldu size 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.