Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle Merhaba,

Aranıza yeni katıldım ve sizinde fikirlerinizi almak istedim önerileriniz için şimdiden sizlere teşekkür ederim.

Aracımı park ettiğim yerde poliretan köpük ile ısı yalıtımı yapılıyormuş ve bunu ertesi gün aracın ustunde benek benek olan tavanda hat safha durumda kopuk gördüm ve çevredeki bütün arabalarda bu şekilde olmuş,hemen bir yıkama yerıne gittim ancak ne nafıle poliretan köpük soğuk suyu görünce mukavemeti bir artışa geçti daha sonra biri sirke ile sil dedi bende gittim sirke aldım 2-3 yere locak yani çok degıl ancak bu bile fayda etmedi daha sonra gaz yağını denemem söylendi acaba böyle başına gelen bir arkadaş yada anlayan biri varsa yardım ederse çok sevinirim yada servise gidip sormam mı gerekir sizinde düşüncelerinizi almak istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerileriniz icin cok tesekkur ederim bu gun arabayi firca ile yikadim normalde hic bir yapmiycagim is sonra yikamada bir kir sokucu filan uyguladik cok kucuk noktalar kaldi diger buyuk olanlar gecti ancak camlardakilerde gram oynama yok yine ayni buyuk ihtimalle onada bir cozum bulucam artik olmadi carwax diye bir firma var 350 tl fiyat verdi kaporta biyaciya gittim 450 dedi carwax a birakicam diye gozukuyor bakalim suanda cila atildi ama bir dahakine car wax a gidicem neyse parasi vericem bakalim o zaman ne ilcak gorucez hayirlisi kili deneyebilirim ama bakalim birde gaz yagida fayda etmedi bunuda belirtiyim :-/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
07.10.2016 - 19:26 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Kil'i mutlaka deneyin :yeah: 

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim bu sayede çok şey öğrenmiş oldum öncelikle onları belirteyim :)
1)Sirke (elma sirkesi) Kesinlikle arabanın plastik krom bölgelerine sürdürmeyin sürmeyin 3 gün sonra arabanızı tanınmaz hale gelebilir.

2)Kir sökücü (herhangi bir marka) Poliretan köpük çıkarmıyor hiç bir işe yaramıyor.

3)Pasta aracın üstündekileri %60 yok etti 3 katmanda %90 yok en son cila ve pasta ile beraber hepsi gitti.

4)Kili hiç denemedim ama başına gelen varsa daha önce oda güzel bir çözüm diye düşünüyorum.

5)Gaz yağı Buda sadece zift çıkarmaya yarayan ama boyayı besleyen bir malzeme.

yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kil eldiveniyle bi denesin yikamacilar.Benim aracımda da boya kalıntısı vardı.Püskürtme Boya yapan birisinin boyası rüzgarın etkisiyle benim aracımın üstünde kalıntı yapmıştı pasta cila ile denedim ufak bi kısmı çıkardı ama boyaya da zarar verdi daha sonra yikamaciya gittim kil eldiveni ile 15dk da arabanin her yerini çıkarmıştı kil eldiveni boyadaki kalıntıları çok güzel çıkarıyor ama sizinkini çıkarır mı bilmiyorum bi deneyin 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.