Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elektrikli Kapı Eşiği Montaj Bilgisi

Önerilen Mesajlar

hepinize iyi günler arkadaşlar. umarım haftasonundaki buluşmada iyi vakit geçirmişsinizdir. bende gelmek sizlerle tanışmak istiyodum ama eşim ayağını çatlattığı için birde çocuk olunca sıkıntı. benim bi sorum olacak araç garantısiyle ilgili. aracıma ışıklı kapı eşiği aldım onu taktırmayı düşünüyorum ama garantisi bozulurmu veya servis takarmı bunu (Apaçi gibi olduğunu düşünenler varsa lütfen yazsın taktırmayabilirimde). forumda araştırdım ama net bi cevap bulamadım. 

189549496_tn30_0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Serkan Tekeoğlu yazdı:

hepinize iyi günler arkadaşlar. umarım haftasonundaki buluşmada iyi vakit geçirmişsinizdir. bende gelmek sizlerle tanışmak istiyodum ama eşim ayağını çatlattığı için birde çocuk olunca sıkıntı. benim bi sorum olacak araç garantısiyle ilgili. aracıma ışıklı kapı eşiği aldım onu taktırmayı düşünüyorum ama garantisi bozulurmu veya servis takarmı bunu (Apaçi gibi olduğunu düşünenler varsa lütfen yazsın taktırmayabilirimde). forumda araştırdım ama net bi cevap bulamadım. 

189549496_tn30_0.jpg

öncelikle geçmiş olsun bir daha ki sefere olur.kaç liraya aldınız?nereden temin ettiniz?

Osman Türkol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Serkan Tekeoğlu yazdı:

N11 den 75 tl ye aldım. sadece krom olanını alacaktım onun fiyatıda 50 60 lira bu daha cazip gelidi. sizce nasıl?

iyi fiyat.Elektriğini tavan lambasından çektirirseniz kapılar açılınca beraber güzel şık durur bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

iyi fiyat.Elektriğini tavan lambasından çektirirseniz kapılar açılınca beraber güzel şık durur bence

bende öyle düşünüyorum ama kafama takılan şey garanti durumu. ve dışarda yaptırsam iyi bi usta olması lazım serviste takarsalar güzel bi işçilik parası alırlar. :dontknow:kararsızım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Selamlar.. Hala heryerim ağrıyor...

Not. Aksoytuning te satılıyor diye biliyorum. Ben serviste rica ile tavandan elektiriği çektirdim.

günaydın teoman abi. elektiriği çektirdiğin servis hangisi ? ücret verdinmi ? tavandan kablomu çektiler yoksa araç içinde tavana giden kablodanmı aldılar? sabah sabah biraz çok soru sordum ama idare et ;)

Serkan Tekeoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
05.10.2016 - 12:49 tarihinde, Yahya Akman yazdı:

Bu eşiklerden bende sipariş verdim. Ayna altı lambalarina gidrn tesisattan almayi dusunuyorum elk. Ama henuz fizibilitesini yapmadim. Belkide tavan aydinlatmadan alirim. Hele bi elime ulaşsin :)

iyi günler Yahya bey. bu ışıklı kapı eşiklerini sanırım bağlatmışsınız. forumda aracınızın resminde gördüm. elektiriğini nerden çektirdiniz acaba aynalardanmı altınız yoksa tavan lambasındanmı? benim araç trend x olduğundan aynalardan alalmıyorum tavandan almam lazım. kablosunu bulmam gerekli. teşekkür ederim şimdiden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi günler Yahya bey. bu ışıklı kapı eşiklerini sanırım bağlatmışsınız. forumda aracınızın resminde gördüm. elektiriğini nerden çektirdiniz acaba aynalardanmı altınız yoksa tavan lambasındanmı? benim araç trend x olduğundan aynalardan alalmıyorum tavandan almam lazım. kablosunu bulmam gerekli. teşekkür ederim şimdiden.

Montajını kendim yaptım. Tavan aydınlatması tesisatindan aldım elektrigi. Tavana kadar hat cektim direklerden lamba soketinden aldim elk.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Montajını kendim yaptım. Tavan aydınlatması tesisatindan aldım elektrigi. Tavana kadar hat cektim direklerden lamba soketinden aldim elk.

Sağolasin bende öyle yapacağım sanırım ama garanti devam ediyor bittikten sonra yapcaz artık 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.