Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Sarı Koltuk Leke Problemi Hakkında

Hasan akgun

Soru

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arabanın arka koltuğuna benim ufaklık meyve suyu dökmüştü. Eşimin tavsiyesi üzerine A101 de satılan  Narsprin'miydi neydi ismini tam hatırlamıyorum bir sıvı temizlik ürünü vardı onu sulandırıp bezle kullanmıştım ve meyve suyu lekesi çıkmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Arabanın arka koltuğuna benim ufaklık meyve suyu dökmüştü. Eşimin tavsiyesi üzerine A101 de satılan  Narsprin'miydi neydi ismini tam hatırlamıyorum bir sıvı temizlik ürünü vardı onu sulandırıp bezle kullanmıştım ve meyve suyu lekesi çıkmıştı.

Aspirin o yav aspirin. Ama direk sıkmayın diyorlar suyla karıştırınca daha iyi oluyormuş

--1 dakika sonra eklendi--

Peki benim eşimden de ben şunu öğrendim. Bulaşık makinası parlatıcısı çok iyi leke çıkartıyormuş. Halıda denedik cidden süperdi. Sizlerde denediniz mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Aspirin o yav aspirin. Ama direk sıkmayın diyorlar suyla karıştırınca daha iyi oluyormuş

--1 dakika sonra eklendi--

Peki benim eşimden de ben şunu öğrendim. Bulaşık makinası parlatıcısı çok iyi leke çıkartıyormuş. Halıda denedik cidden süperdi. Sizlerde denediniz mi?

Ben arabayı genelde kendim yıkarım. İçini hanım temizler. Daha detaycı ve deneyimliler bu konuda. Onlardan öğreneceğimiz çok şey var.

--9 dakika sonra eklendi--
10 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Aspirin o yav aspirin

Ahanda buldum evde varmış. Hemi de doğru yazmışım. 1'e  5 oranında su ekleniyormuş.

IMG_20161005_161143.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Koltuk kirliyse bölgesel temizlik yapınca daha beter oluyor. En güzeli vakum yoluyla koltukları yıkatmak. Kumaşı silmek doğru değil.Aslında silerken kirlerin yarısını da kumaşın içine doğru iteliyoruz. Dediğim gibi 3-5 e bakmadan en güzeli buharlı vakumla temizlik yapan uzman kişilere gitmek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.