Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Filmi Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Bende kendi aracıma yaptırdım. Markasını ve numarasını şuan hatırlamıyorum ama kaliteli idi. görüşte öndeki camera sistemi kadar bir engelleme yapmıyor :) ön cama yaptırılmadığı sürece uzun yolculuklarda çok faydasını gördüm. 

Aşağıda emsal bir karar bulunmaktadır.

yasak.jpg 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Yan camlara yaptırırsanız eğer gece uzun yolda bence çok ciddi problem yaratır. Yan aynalardan arkada olan biteni göremiyorsunuz.

bu dediğinden çok çekiniyordum bende. yaz sonu tatile gitmeden önce ön camlara 2 numara film yaptırdım, artık yazın uzun yolda bezdim güneşi solumdan yemekten...

neyse yolculuğu gece yaptık, beklediğim kadar bir görüş sorunu yaşamadım açıkcası. bence tek sorun keskin şehir içi dönüşlerde sağ ve sol ön lastik hizasını göremiyorsun. o noktada müthiş bir kör ve karanlık nokta var gerçektende. ama ayna görüşünde bir sorun yok bence.

gidip daha koyusunu yaparsan tabi dediğin gibi risk artacaktır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Ben 1 ay durup söküp atmıştım. Gece parkederken camları indirip park ediyordum.

abi onun bir mazisi var damarına basıyorum :) benim arbayla bir istanbula gitmişti gece döndü :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

abi onun bir mazisi var damarına basıyorum :) benim arbayla bir istanbula gitmişti gece döndü :D

Hakikaten bak bende nerden aklımda kaldı diyordum. Yer yer cam açmak zorunda kalmıştım yahu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Yaşlılıkla alakası yok olm kalitesiz filmdi. Arka camla aynı renk olsun dedik.

Demek ki kaliteli yaptıracaksın :)

Benim camlarda kaliteli var, sıkıntı yok. 

Belkide ehtiyarlıktandır :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Demek ki kaliteli yaptıracaksın

Kesinlikle. Cam filmini bir kere iyisinden yaptıracaksın kafan rahat olacak. Bende ki 5 sene oldu 3m in filmi, ne solma ne sökülme hiç bir şey yok. Tavanda folyo var Adana'nın sıcağında bile 5 yıldır hiç bir şey olmadı. Tamam başta biraz fazla para veriliyor ama değiyor. 100 tl ye çekenler de var bir sene sonra mos mor oluyor camlar. 

Birde arka camdaki filmi sökmek sıkıntı; arka rezistanslar kopuyor. Buharla söken profesyonel bir yer bulmak lazım. Bkn: Bizim Mondi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aracımda da ön ve yan camlarda 1 numara film var.Dışarıdan içerisi,içeriden dışarısı çok rahat görünüyor.Ayrıca güneş yakmasına olmuyor.Bazı araçlarda 2 veya 3 numara olunca kapkara oluyor belki ondan çeviriyorlardır.beni bir kere jandarma bir kere polis uygulamasında bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Hakikaten bak bende nerden aklımda kaldı diyordum. Yer yer cam açmak zorunda kalmıştım yahu.

benim filmler bildiğin koyu ama zaten ilk sahibi öyle yaptırmış :) dışardan içerisi gözükmüyor o derece :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.