Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Akif Kama yazdı:

Teoman senin için deneyeceğim. Nasıl bir Mavi olsun istersin.

:D Focusun kendi mavisi  varya ondan :D Ben ayak aydınlatmayı ve ışıklı kapı eşiğini mavi yaptım göstergedeki maviyle.. Ondan dene bence.. Hatta sçkerken video falan çekebilirsen bende folyo alıp denerim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Akif Kama yazdı:

aslında renk tavsiyesinde bulunanlara uyup o renkleri yapsam yine

önce göz alışkanlığının yenilmesi lazım. Orijinali bakır, sizin yaptığınız orijinal renk olsa bu sefer bakır daha iyi gelecekti bence :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Akif bey işçilik çok iyi :)
Sanki orjinale dönülmesi zor gibi, folyo söküldüğünde yapış yapış kalacak.

Yok öyle bir derdim yok. Çünkü kullandığım malzeme re remove özelliğine sahip. Yani sökünce alttaki tutkalı da beraber getiriyor. Çim malları sorunlu tavsiye etmem.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

akif bey elinize sağlık. işçilik gerçekten mükemmel. böyle bir kabiliyetiniz olduğu için renk hiç önemli değil. sıkılınca değiştirirsiniz :) 

bu arada bende kapı kolundaki o uzun parçaları kaplamayı düşünüyorum. biraz çizikler var. onlar nasıl sökülüyor acaba. kabaca zorlayıp tırnaklarını kırmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.