Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Goodyear Ug8 Mi Petlas Mı

Tamer S.

Önerilen Mesajlar

MK3 için 205/55/R16 kış lastiği bakıyorum.. HB da Goodyear UG8 ve PETLAS arasında kaldım. En iyi satanlarda ilk 2 sıradalar.. ikisininde yorumları iyi. Fiyat nedeniyle Petlas a gönlüm kayıyor (tamamen duygusal) :)  Forumdan PETLAS Kış lastiği kullananlar varsa tecrübelerini merak ediyorum..

Ekran Alıntısı.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Tamer S. yazdı:

MK3 için 205/55/R16 kış lastiği bakıyorum.. HB da Goodyear UG8 ve PETLAS arasında kaldım. En iyi satanlarda ilk 2 sıradalar.. ikisininde yorumları iyi. Fiyat nedeniyle Petlas a gönlüm kayıyor (tamamen duygusal) :)  Forumdan PETLAS Kış lastiği kullananlar varsa tecrübelerini merak ediyorum..

Ekran Alıntısı.JPG

88th

7 saat önce, Tamer S. yazdı:

Ekran Alıntısı.JPG

Ben 4 senedir petlas kış lastigi kullanıyorum çok memnunum ,diğer kullanan arkadaslarda var onlarda çok memnun hatta arkadaş eski aracında petlas kullanıyordu yeni aldığı aracın üzerinde de michelin alpin vardı..Petlastan daha çok memnun  olduğunu söylüyor yine bi örnek vereyim minibüs şoförü bir abimiz kışın bridgestone ile zorlandığı yokuşu petlasla daha rahat çıktığını söylüyor.Yaz lastiginide kullaniyorum ondan da çok memnunum micheline göre daha çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

.Petlas Kış lastiginden %100memnun kalacağınıza eminim Zaten bu kadar millet memnun olmasa bu kadar çok satan bir lastik olmazdı bence.Uygun fiyata başka lastiklerde var ama petlas kadar satmıyor...Yaz lastiği olarakta velox pt741 güzeldir...Yani ben şuan yine kış lastiği alacak olayım petlası tek geçerim millet michelin ,goodyear ,conti desin dursun :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Bekir B. yazdı:

Geçen kış focusa f/P bakarak Petlas aldım ve Ankara da memnundum,

Açıkcası bu kış da aynı tercih yönünde karar verecek gibiyim, fırsat bulup bir fiyat araştırması yapayım,

Abi yılda bir lastik mi değiştiriyoruz? ben mi yanlış anladım?

12 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ama yorumlar diğer yönde :) 

Yorumların yönü değişti.. Petlas 4 e 3 önde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.