Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2013 Fiesta 1.5 Tdci Direksiyondaki Radyo Yönlendirici Problemi

Hüseyin Köle

Soru

Merhaba arkadaşlar forumu baya inceledim ama benzer bir problem yaşayana rastlamadım. 

Öncelikle aracım 2013 Fiesta 1,5 tdci tit-x+güv.paket donanıma sahip aracımdaki problem ise direksiyonda bulunan radyo yönlendirici tuşların ara ara çalışmaması. Nasıl oluyor dersenin mesela kanal değiştirmek istediğim zaman ileri geri tuşlara basmama rağmen kanal değişmiyor ardından ses açma kapamaya bastıktan sonra kanal değiştirebiliyorum ve bu problem devamlı yaşanmıyor servise gidiyorum anlatıyorum usta test ediyor o anda çalışıyor çıkıyorum yolda yine aynı problem. Bu konuda sıkıntı yaşayanınız var mı? Ya da nasıl bir öneride bulunursunuz bana? 

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

astra h kasa vardı onda da sık sık olurdu direksiyon kumandasının basmaması. servise gidince bi yeri ile oynar yollarlardı 1-2 gün ok sonra gene aynı terane. en sonunda garantiden değiştirdiler benden kurtuldular. inş sadece tuşlar ile ilgili sıkıntı vardır ve değiştrirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Olcay Sert yazdı:

astra h kasa vardı onda da sık sık olurdu direksiyon kumandasının basmaması. servise gidince bi yeri ile oynar yollarlardı 1-2 gün ok sonra gene aynı terane. en sonunda garantiden değiştirdiler benden kurtuldular. inş sadece tuşlar ile ilgili sıkıntı vardır ve değiştrirler

Sanki tuşlarda var gibi problem ama ustaya bunu anlatabilmem için gün boyu yanımda gezmesi lazım garantide bitmek üzere bu gidişle garanti bitince tamamen bozulup ihale bana kalıcak sanırsam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bir kez daha servise gittim tuşlar yine çalıştı malesef fakat bunu bu şekilde çözemeyeceğimizi başka bir yol bulmamız gerektiğini belirttim ardından yolculuk esnasında tuşlar tekrar takıldı o anı kamerayla görüntüledim ve servise tekrar giderek videolu ispatımla birlikte inandırabildim bugün itibariyle garantiden değişimi yapıldı umarım aynı sorun tekrarlamaz

Hüseyin Köle tarafından düzenlendi
Yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Kemal Akkan yazdı:

PROFİLİMİ güncelledim arkadaşlar..Direksiyondaki tuşlarda sıkıntı var benim araç 2013 garanti bitmiştir acaba kronik problem olarak işlem yapılabilirmi 

Düzenli servise girdiyse araç, şansınızı deneyin :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.01.2017 - 13:06 tarihinde, Kemal Akkan yazdı:

PROFİLİMİ güncelledim arkadaşlar..Direksiyondaki tuşlarda sıkıntı var benim araç 2013 garanti bitmiştir acaba kronik problem olarak işlem yapılabilirmi 

Öncelikle daha önceden benzer problemle servise gidip kayıt açıldıysa bir şansın olabilir çünkü servis bana garanti bittikten sonra aynı problemle karşılaşsam bile garanti süresi içinde kayıt açıldığı için garanti kapsamında işlem yapabileceklerini belirttiler istersen servisle görüş bu problem sebebiyle hiç kayıt açılmış mı öğren

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.