Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2016 Focus Hiz Sabitleyici Sorunu

Oğuzhan Özkan

Soru

Merhabalar aracimin hiz sabitleyicisi aktif durumda iken iki kere gazi birakti ardindan cıt diye ses geldi ve tekrar devreye girdi bunu daha once yasayan var midir aramizda. Yahut neyden dolayi olmus olabilir fikri olan varsa yardimci olabilir mi. Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

devir düşmesinden değildir, de ir düşerse devreden çıkarı ve elle devreye almadan tekrar aktif olmaz. benzer durum ben de birkaç defa yaşadım düz yolda cc devrede stabil ilerlerken anlık gaz kesip geri vermesine şahit oldum ama devreden çıkma olmadı. bug vardır diyip geçtim üzerinde durmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Anlık gaz kesip devam etmeyi nadiren (2000 kmde bir mesela) yapıyor baştan beri. Ama bu durumda devreden çıkmıyor, yani ekranda bir değişiklik vs olmuyor. 

benim 35.000 km civarlarında ilk defa düz yolda ilerlerken 1 saniye gibi belkide saliselerle devreden çıkarmış gibi oldu ama hiçbir uyarı vermedi yoluma devam ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.