Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Direksiyon Kaplama

Önerilen Mesajlar

37 dakika önce, Emir Öztürk yazdı:

Klima düğmeleri var fakat diğerlerini arıyorum kredi kartı kullanmadigim için aliexpres alışveriş yapamıyorum malesef.

Birgün cumartesi gelirsin bana doğru seçer alırız sıkıntı değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Arkadaşlar uzun zamandır aracımın direksiyononu kaplamak istiyordum bugün fırsattan istifade yaptım nasıl beyendiniz mi?
image.jpg
--1 dakika sonra eklendi-- Ürün aliexpres ten 23 dolara aldım 3 hafta bagajda gezdi sonunda yerini buldu
--1 dakika sonra eklendi--image.jpg
--3 dakika sonra eklendi-- Bu arada buluşmaya yetiştirebilirsem foruma bir süprizim olacak

Osman benimkide yolda geliyor. Sorun yaşamadan uygulama yapabileceğimi düşünüyorum. Ama yine de ayrıntı ve detaylar için tüyolar tavsiyelerin varsa seni dinlemek isterim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Akif Kamailk önce kılıfı direksiyona bir tak uyumlu mu? her yanı oturuyor mu?bir kontrol et.Sonra iç kısmına potluk yapabilecek noktalarına eğer yanında bant yollamışlar ise ondan ufak ufak yapıştır.Sonra Direksiyon üzerine kılıfı tak ve ayarlamanı yaptıktan sonra yapıştırdığın bantları tek tek sök ve kılıf kaymasın diye bantların yapışmasını sağla.Sonra sağ veya soldan yada alt orta kısımdan tarif ettiği gibi yada youtube dan da bulabilirsin dikmeye başla.ben 3.5 saat gibi zamanda bitirdim.Geniş bir zaman gerekiyor.Bir de sabır ipi tahmini olarak kopar kısa kalmasın.Dip kısımlarını ve ilk başlangıç kısımlarını iyi sık sonra bollanma yapmasın.Sana kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
1 saat önce, Cihat A. yazdı:

@Osman Türkol abi resimde bulunan tüp göstergesinin yanındaki çıkıntı ne işe yarar?

birde ben yaparken bazı yerlerin ağızları tam kavuşmadı bi yöntem var mıdır?

@Yakup Çağatay doğru diyor o anahtar ön ve arka park kamerası seçimine yarıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
1 saat önce, Mustafa Kızıltan yazdı:

Dün elime geçen direksiyon kılıfını da diktim. Az bir pot kaldı çok uğraştım ama düzelmedi. ?

434176D3-81B3-46D9-BA2C-42F13CE4A994.jpeg

Alt taraf kotu gorunuyor ama. 

Bence 200 lira verip işin ustasina yaptirdaydiniz daha iyi olurdu. 

Ben 200 tl ye yaptirdim

F25DBC06-D4D4-496E-B669-BBCA27C6F67C.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.