Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Android Multimedya

Önerilen Mesajlar

Bugun araca bindigimde muzik baslayinca sag twetter den ciz biz sesler geldi. Resmen patlak gibi. Muzik cikmiyordu. Android cihazi kapatip actim duzeldi. Yani bu cihazi taktim oyle aman aman birsey de oldugu yok. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu tarz urunler icin araci bozmayi. Walla pisman bile oldum bu ise bulastigima.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir türlü karar veremedim. Android Navitech hakkında kimsenin bilgisi yok. Zaten ürün eski kasa focus 3 ler için yapılmış gibi duruyor(havalandırmalarda metalik yerler yok ). Ayrıca gece ışıklandırma rengi de orjinali gibi durmuyor. Cyclone da renkler ve dış çerçeve 2015 ve sonrası focuslara daha çok uygun. Kullanan arkadaşlar gece görüntüsünü atabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende o kadar arastirmama ragmen dun 1400 tl ye navimex android taktirdim genel olarak fena degil piyasadaki butun cihazlar ayni ekran biraz yukari dogru egimli oldugu icin arkada oturan ekrani tam goremiyor tek sikintisi simdilik bu. 

Ama bence en iyi cihaz hem goruntu hemde ozellik bakimindan cyclone ama oda 2500 tl gibi fiyatlarda yani asiri pahali. 

IMG_3597.JPG

IMG_3597.JPG

BulentGulsahin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bülent Abi, bu ekran altındaki tuşlar(src-navi-radio gibi) turkuaz a yakın mı yoksa alakasız bir renk mi? Gece kötü bir görüntü oluşturuyor olabilir diye sordum. Bluetooth performansı nasıl ? Yankı yapıyor mu? Bir de telefonu mirror link ile bağlayınca tüm uygulamaları açabiliyor muyuz yoksa sadece youtube gibi uygulamalar mı açılıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

@BulentGulsahin abi navimex aynı ürünü ben de aldım. Yalnız 1-2 sorum var. Alttaki tuş takımı arada bi yanıyor bi sönüyor. Bunu sürekli açık hale nasıl getiririz. Bir de ana menüye dönüş için direksiyondan ya da alttaki tuş takımından bir tuş ayarlanabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Onur Soytürk yazdı:

@BulentGulsahin abi navimex aynı ürünü ben de aldım. Yalnız 1-2 sorum var. Alttaki tuş takımı arada bi yanıyor bi sönüyor. Bunu sürekli açık hale nasıl getiririz. Bir de ana menüye dönüş için direksiyondan ya da alttaki tuş takımından bir tuş ayarlanabilir mi ?

Tuş takimi farlar yaninca yaniyor yada gece otomatik yaniyor bende tam çözemedim o işi acikcasi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende o kadar arastirmama ragmen dun 1400 tl ye navimex android taktirdim genel olarak fena degil piyasadaki butun cihazlar ayni ekran biraz yukari dogru egimli oldugu icin arkada oturan ekrani tam goremiyor tek sikintisi simdilik bu. 
Ama bence en iyi cihaz hem goruntu hemde ozellik bakimindan cyclone ama oda 2500 tl gibi fiyatlarda yani asiri pahali.

Bülent Bey birkaç sorum olacak.

1. Aracınız TrendX mi? Gösterge panelinde dış sıcaklık sürekli olarak gösteriliyor galiba? Nasıl oluyor o? :) yani bi işlem mi yaptınız. Benim aracım 2016 TrendX ama orada sıcaklık gösterilmiyor sürekli.
2. Bu cihazdan ben de almayı düşünüyorum, harici park sensörü taktırmıştım serviste ekranda onu gösterir mi acaba?
3. Son olarak ön kısma kamera takılı mı? Öyle bir desteği varmış nasıl acaba merak ettim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Muhammed E. yazdı:

1. Aracınız TrendX mi? Gösterge panelinde dış sıcaklık sürekli olarak gösteriliyor galiba? Nasıl oluyor o? :) yani bi işlem mi yaptınız. Benim aracım 2016 TrendX ama orada sıcaklık gösterilmiyor sürekli.
2. Bu cihazdan ben de almayı düşünüyorum, harici park sensörü taktırmıştım serviste ekranda onu gösterir mi acaba?
3. Son olarak ön kısma kamera takılı mı? Öyle bir desteği varmış nasıl acaba merak ettim.

1- Benim arac 2015 style paket ama gostergede sicaklik trendx lerdede var biliyorum. 

2-Bendede sonradan takma park sensoru var aracin orjinalinde olmadigi icin ekranda gostermez gerekte yok zaten kamera var. 

3-Ben kamera taktirmadim öne taktirirsaniz cihaz destekliyor kayit yapar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Muhammed E. yazdı:

Muhammed kardeşim, ben de otokoç ta park sensörü taktırdım. Trend x modelde orjinal olmadığı için ekranda park sensörü görünmüyor ama bence çok da önemli değil. Önemli olan park sensörü ve navimex ayrı çalıştığı için herhangi bir sorun yok. Benim aklıma takılan başka sorular var.

1) @BulentGulsahin abi de fikrini söylerse aracımızdaki KASKO ve SİGORTA etkileniyor mu navigasyon yüzünden?

2) navimex i ben serviste bağlatmadım. Bağlayan adam otokoç un bağlattığı adam. Dışardan yapıldığı için araç garantisini bozabileceği söyleniyor. GARANTİ hakkında tam bilgisi olan bir arkadaş durumu açıklayabilir mi?

Onur Soytürk tarafından düzenlendi
alıntıyı yanlış almışım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Onur Soytürk yazdı:

Muhammed kardeşim, ben de otokoç ta park sensörü taktırdım. Trend x modelde orjinal olmadığı için ekranda park sensörü görünmüyor ama bence çok da önemli değil. Önemli olan park sensörü ve navimex ayrı çalıştığı için herhangi bir sorun yok. Benim aklıma takılan başka sorular var.

1) @BulentGulsahin abi de fikrini söylerse aracımızdaki KASKO ve SİGORTA etkileniyor mu navigasyon yüzünden?

2) navimex i ben serviste bağlatmadım. Bağlayan adam otokoç un bağlattığı adam. Dışardan yapıldığı için araç garantisini bozabileceği söyleniyor. GARANTİ hakkında tam bilgisi olan bir arkadaş durumu açıklayabilir mi?

9 saat önce, Onur Soytürk yazdı:

@Onur Soytürk

Ben navimex i kaskoya işlettim calinirsa ucretini oduyorlar. 

1400 TL lik cihazi 2500 tl ye satmak icin servis illaki garantiden cikar diyecek sonucta ayni cihazi takiyorlar 

motorda bi ariza olsa cihaz taktirdik diye garantidende cikaramazlar satiş pazarlama teknigi yapiyorlar yani. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Benim arac 2015 style paket ama gostergede sicaklik trendx lerdede var biliyorum. 
2-Bendede sonradan takma park sensoru var aracin orjinalinde olmadigi icin ekranda gostermez gerekte yok zaten kamera var. 
3-Ben kamera taktirmadim öne taktirirsaniz cihaz destekliyor kayit yapar. 

Teşekkürler. Peki geri vites kamerası nasıl bir şey? Nereye taktırdınız? Bu bagaj açma tuşunun o kısmıyla birleşik olan kameralardan düşünüyorum ben de. Yoksa diğer vidalı klasik kamera var elimde ama delirmek istemiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Muhammed E. yazdı:

Teşekkürler. Peki geri vites kamerası nasıl bir şey? Nereye taktırdınız? Bu bagaj açma tuşunun o kısmıyla birleşik olan kameralardan düşünüyorum ben de. Yoksa diğer vidalı klasik kamera var elimde ama delirmek istemiyorum.

Bagaj dugmesiyle bitisik olani  çinden getirtmeniz lazim orjinal kamerali cok pahalidir ben bagaji deldirdim cokta şık oldu fazla takilmamak lazim boyle seylere deldirin gitsin. 

IMG_3623.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Muhammed E. Navimex Focus 2015 diye satılan modelde yanında verdikleri kamera focus 3 e göreymiş. Bu yüzden benimkisi yukardaki resimdeki kameranın yanındaki ( yani tutma yerinin oraya ) kısma bağlandı. Metal bi aparatla plastiğin araya geçiriliyor yalnız o kısımdaki 2 ışıktan biri bu yüzden iptal oldu tam üzerine geliyor. 

@BulentGulsahin Abi Konya servisi Navitech takıyor ama Navimex taksalardı onlardan alacaktım. Çok net olmamakla birlikte toplam garantiyi değil de sadece elektrik aksamıyla alakalı bir problemde servis garantisi dışına çıkıyor herhalde. Kasko ve sigorta ile alakası yoktur umarım. Çünkü dünya para bayıldık kasko+sigortaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
1/19/2017 - 16:03 tarihinde, Resul özdemir yazdı:

Bugun araca bindigimde muzik baslayinca sag twetter den ciz biz sesler geldi. Resmen patlak gibi. Muzik cikmiyordu. Android cihazi kapatip actim duzeldi. Yani bu cihazi taktim oyle aman aman birsey de oldugu yok. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu tarz urunler icin araci bozmayi. Walla pisman bile oldum bu ise bulastigima.

Resul bey neden memnun kalmadiniz satma sebebiniz nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resul bey neden memnun kalmadiniz satma sebebiniz nedir?

Herkesin de cok iyi bildigi gibi kaliteli ses cikisi saglamiyor yuksek volumlerde. Kisik seste iyi denilebilir. Ama diger ozellikleri cok cok iyi. Araca ayri bi hava katiyor. Ben yuksek seste dinliyorum. Anlasamadik ve ayrildik. Hala nafaka oduyorum... (taksitleri)[emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.