Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Karşılaştırma

Önerilen Mesajlar

Ben ESP yi önemsiz olarak göstermek istemedim.

Demek istediğim şu aracımda ESP yok ama gerekliliğini hissetmedim demişsiniz tam olarakta bunu kastettim.

Güvenliğine önem veren bir sürücü otomobilini kullanırken hızını hava ve yol koşullarına göre ayarlamak zorundadır. Bir sürücü bunu yaptığında Focus gibi yere sağlam basan ve direksiyon tepkilerine oldukça iyi cevap veren bir otomobilde ESP ye ihtiyaç varmıdır ? Bence yok

Araçlarını limitlerde kullanan bir sürücü ESP li otomobilden zaten keyif almaz

Virajlarda limitlerinizi zorlamak istediğinizde devreye girip sizin kullanımınıza müdahale eden ESP o işi yaparken alacağınız keyfi düşürür. Ayrıca sizin zamanlama derecenizide düşürür.

İşi özü demek istediğim şu ESP yi bu kadar dert etmek bana anlamsız geliyor o kadar bu tabii ki benim şahsi fikrim.

Olması iyimidir ? tabii ki iyidir

Ama olmaması eksiklikmidir ? şahsi görüşüm eksiklik değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

para hesabı yapmayanlar için sorun yok. ama ben zaten sıfır almakla kafadan 4- 5 lira - değim bunu anlarım ama bir 4-5 lira da satamayıp - girersem benim için ağır olur. arabayı isteğin zaman ve fiyattan elden çıkarmayı bilmek bence güzel şu an ben biliyorumki arabamı şu an satsam en fazla 1 hafta beklerim.

Ozaman aracınızı alacaksınız ve aldığınız gün kapalı garaja koyacaksınız hiç te kullanmayacaksınız öyle mi?

0 araç satın alırken 4-5 bin lira kaybettiğinizi aklınızın bir köşesinde sürekli tutuyorsanız zaten araçtan zevk alamazsınız, yanılıyormuyum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozaman aracınızı alacaksınız ve aldığınız gün kapalı garaja koyacaksınız hiç te kullanmayacaksınız öyle mi?

0 araç satın alırken 4-5 bin lira kaybettiğinizi aklınızın bir köşesinde sürekli tutuyorsanız zaten araçtan zevk alamazsınız, yanılıyormuyum?

ister garaja koy istersen fanusa koy ne yaparsan yap 2. el oldubişr kere 4-5 lira kaybettiğinin farkındayım zaten. benim kaygım daha da az fiyata hemde istediğin zamanda satamamamak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.