Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mobil Yakıt Hesaplama Programları

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

53 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

ben fuelio kullanıyorum net ne kadar yaktığımı görmek için umarım sizede yardımcı olur

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio

Screenshot_2016-09-02-17-58-46-ANIMATION.gif

Bu program dan haberim yoktu incelemek isterim teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

Yakıt takibi konusunda aşağıdaki Yakıt&Maliyetler isimli uygulamayı öneririm. Çok kapsamlı ve kullanışlı bir uygulamadır kendileri. 1 yıldır kullanıyorum.

b95e9de5d4f02e8248bf1a55edd64e2b.jpg

917d69c9f7fbea476c28cc88dcceae51.jpg

0e9e4a2fbdc4f3d5f979bf2429d77d20.jpg

Sağolun Deniz bey bunu da hemen  inceleyeyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Deniz Gecgel reklamsız en güzeli fuelio sygic destekli program olduğu için reklam yok. verdiğiniz programdaki reklamlar beni aşırı rahatsız ediyor. size tavsiyem fuelio kullanın google drive dropbox gibi oto yedekleme özelliği sayesinde telefonunuz yansada tüm datanız kaybolmasın. 

neyse bu konu şu iyi bu iyi gibi olmasın sizin kullandığınızda çok güzel ama reklam olması beni kullanmamaya itiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

@Deniz Gecgel reklamsız en güzeli fuelio sygic destekli program olduğu için reklam yok. verdiğiniz programdaki reklamlar beni aşırı rahatsız ediyor. size tavsiyem fuelio kullanın google drive dropbox gibi oto yedekleme özelliği sayesinde telefonunuz yansada tüm datanız kaybolmasın. 

neyse bu konu şu iyi bu iyi gibi olmasın sizin kullandığınızda çok güzel ama reklam olması beni kullanmamaya itiyor

Şimdi birde bunu mu çıkardınız arkadaş, al sana bir takıntı daha :)

Zaten takıntılı adamım, basar gaza giderim :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Şimdi birde bunu mu çıkardınız arkadaş, al sana bir takıntı daha :)

Zaten takıntılı adamım, basar gaza giderim :)

lpg den sonra hiç kasmadım az yakayım diye, hep basıp gidiyom ama ne kadar harcadığımıda bilmek memnun ediyor

51 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

http://www.spritmonitor.de/en/

Dil İngilizce ama her tür platformda çalışıyor. 

Ayrıca marka ve modele göre döküm alınabiliyor.

Bunu yıllardan beri takip ediyorum ama uygulamasının kullanımı pek kullanıcı odaklı değil klasik alman mühendis uygulaması, keyifli olmadığı için kullanmıyorum bunu (2 sene önce sürekli kullanayım deyip döndüğüm app)

9 saat önce, Ziya Kokarağaç yazdı:

car expenses kullanıyorum

tasarımı çok güzelmiş. fuelio kullanmasaydım bunu kullanabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama Fuelio uygulamasına eklenen bir özellik nedeniyle yazmak istedim. Dün akşamki güncelleme ile Yolculuk Kaydı özelliği eklendi. Bu özellikle, telefon aracınıza bluetooth ile bağlandığı zaman program yolculuğunuzu kayıt etmeye başlıyor. Bluetooth bağlantısı kesildiğinde de yolculuğu sonlandırıp size maliyet, hız vb bilgiler sunuyor. Maliyet için sizin kendi belirleyeceğiniz sabit bir değerin yanı sıra ortalama tüketimlerinizden kendisi de hesaplama yapabiliyor. Bu sabahki ilk denememden sonra sonuç aşağıdaki gibi.

fuelio.png

fuelio2.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

03.09.2016 - 08:17 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

http://www.spritmonitor.de/en/

Dil İngilizce ama her tür platformda çalışıyor. 

Ayrıca marka ve modele göre döküm alınabiliyor.

Ben de spritmonitor kullanıyorum, uzun zamandır. 

Eğer ful depo alıp o depo ile ne kadar gittiğini girerek takip etmek istemiyoranız (kimi az az almayı seviyor)  Km üzerinden takip de var. Yani araba atıyorum 30315 km de giriyorsunuz bu rakamı, 100 TL lik yakıt aldınız litre ve ücreti yazıyorsunuz. Depoyu doldurmaya gerek yok  sonraki yakıt alımınızda ister 50 ister 250 TL her yakıt aldığınızda o anki km yi giriyorsunuz . Bu şekilde de yakıt takibi yapılıyor ama tabii YB verileriyle karşılaştırma çok sağlıklı olmayacaktır. 

Her yakıt alımınızda o depodaki kullanım tarzınızı , klimayı vs değiştirebiliyorsunuz.

https://www.spritmonitor.de/en/detail/799864.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.