Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Skoda Kodiaq Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

katlanir aynanin maliyeti nedir ki baz donanima eklemezler?

ambition mutlu eder gibi duruyor. bence gayet iyi satar bu meret...

Silindir sayısı 4 

Silindir hacmi (cc) 1395 

Çap / Strok (mm) 74,5 x 80,0 

Maks. güç [Kw(PS) / dev/dak] 110 (150) / 5000-6000 

Maks. tork [Nm / dev/dak] 250 / 1.500 - 3.500

Performans

Maks. hız (km/h) 198 

İvmelenme (0-100 km/h) 9,6 

Tüketim

Şehiriçi ( lt / 100 km ) 7,5 

Şehirlerarası ( lt / 100 km ) 5,6 

Ortalama ( lt / 100 km ) 6,3

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben dün gittim gördüm. Aynalar katlanıyor tavan rayı da var. Kuga başlangıç donanımı iyi dedik ya işte bu donanımda Kuganın içinden geçer. Millet beğenmemiş ama ben 17 mytikas jantlara bayıldım. Tesadüfen araba kapuçino bejdi o kadar beğenmedim. O rengi gördüğüm iyi oldu. Hacim olarak da çok büyük aleni D SUV. Ancak Alperene katılamıyorum. Kalite, bir D SUVa yakışmayacak şeklde düşük bana sorarsan . Aynı Octaviaya ilk bindiğimde hissettiklerim. Tam align edilememiş dış paneller (Çamurluk A sütunu birleşim yerinde) , kalitesiz bir far kumandası,  oldukça kötü ucuz görünen ve yanal destekleri yetersiz duran koltukları beğenmedim.  Golfteki spor koltukları koysalardı keşke. 

Arabanın aküsü bitikti. Boleroyu açamadık. Yalnız kadranı da hiç beğenemedim. 1976 skoda favorit gibi. Biraz daha alımlı olsun isterdim. 

Onun dışında genel anlamda gayet güzel. Tam boy stepneye rağmen heyhülala bir bagaj var. İlk D segment arac için bu fiyata mükemmel. Yalnız ellerinde araba yok. Gittiğim bayiiye 3 tane düz ambition gelmiş. Millet havada kapmış . Hatta satılmış olanı adama rica edip hala sergiliyorlardı. Şİmdi sipariş verirsen temmuzda alırsın diyorlar. 125 lik düz vites 110 + metalik renk ile 111 küsur olmuş.

Hafta sonu kalırsa eşime gösterip belki sipariş vereceğim.

Not: Yani iddialı  değilim. Yanlış değerlendirmiş  olabilirim . Biliyorsunuz bir ara 2. el  insignia baktım.. onun da standart koltukları bana çok dandik geldi,  almadım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E hani 4x4 ? O olmazsa olmazdı :D 

Kuga'ya göre dokunmatik ekran, ön park sensörü, arka kol dayama ve autohold artısı var. Karartılmış arka cam ve renkli yol bilgisayarı da yok. İçinden geçecek düzeyde fark göremedim. Ama donanım/fiyat olarak Ateca ve Tiguan'a vuracak onlara göre çok iyi

Kuga dizel otomatik ve başlangıç seviyede verdiği 4x4 ile pek rakibi değil gibi  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

E hani 4x4 ? O olmazsa olmazdı :D 

Kuga'ya göre dokunmatik ekran, ön park sensörü, arka kol dayama ve autohold artısı var. Karartılmış arka cam ve renkli yol bilgisayarı da yok. İçinden geçecek düzeyde fark göremedim. Ama donanım/fiyat olarak Ateca ve Tiguan'a vuracak onlara göre çok iyi

Kuga dizel otomatik ve başlangıç seviyede verdiği 4x4 ile pek rakibi değil gibi  

Kandırdılar beni :zha:

Dokunmatik ekran dediğin SYNC3 karşılığı. Yani android autosuyla  .. 

Tavan rayları, LED stoplar, fren enerjisi geri kazanımı falan bir iki bir şey daha var.

..

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Kandırdılar beni :zha:

Dokunmatik ekran dediğin SYNC3 karşılığı. Yani android autosuyla  .. 

LED stoplar, fren enerjisi geri kazanımı falan bir iki bir şey daha var.

..

Evet biliyorum.

Akıllı Şarj Sistemi de şu Ford'un her arabasına koyduğu ama donanımda pek bahsetmediği detay. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağırlık 1500-1700 kg arasında, 1.4 motor araç tatil yolunda yüklü iken hangi versiyonu olursa olsun zorlanacaktır. 

Performans beklentisi içinde olmadan idare eder.

Motor çabuk eskir (bkn. kuyuya taşı atan adam). 

Kuga'da da çok farklı değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben dün gittim gördüm. Aynalar katlanıyor tavan rayı da var. Kuga başlangıç donanımı iyi dedik ya işte bu donanımda Kuganın içinden geçer. Millet beğenmemiş ama ben 17 mytikas jantlara bayıldım. Tesadüfen araba kapuçino bejdi o kadar beğenmedim. O rengi gördüğüm iyi oldu. Hacim olarak da çok büyük aleni D SUV. Ancak Alperene katılamıyorum. Kalite, bir D SUVa yakışmayacak şeklde düşük bana sorarsan . Aynı Octaviaya ilk bindiğimde hissettiklerim. Tam align edilememiş dış paneller (Çamurluk A sütunu birleşim yerinde) , kalitesiz bir far kumandası,  oldukça kötü ucuz görünen ve yanal destekleri yetersiz duran koltukları beğenmedim.  Golfteki spor koltukları koysalardı keşke. 
Arabanın aküsü bitikti. Boleroyu açamadık. Yalnız kadranı da hiç beğenemedim. 1976 skoda favorit gibi. Biraz daha alımlı olsun isterdim. 
Onun dışında genel anlamda gayet güzel. Tam boy stepneye rağmen heyhülala bir bagaj var. İlk D segment arac için bu fiyata mükemmel. Yalnız ellerinde araba yok. Gittiğim bayiiye 3 tane düz ambition gelmiş. Millet havada kapmış . Hatta satılmış olanı adama rica edip hala sergiliyorlardı. Şİmdi sipariş verirsen temmuzda alırsın diyorlar. 125 lik düz vites 110 + metalik renk ile 111 küsur olmuş.
Hafta sonu kalırsa eşime gösterip belki sipariş vereceğim.

Not: Yani iddialı  değilim. Yanlış değerlendirmiş  olabilirim . Biliyorsunuz bir ara 2. el  insignia baktım.. onun da standart koltukları bana çok dandik geldi,  almadım 

Abi ben malzeme kalitesinden bahsetmiştim. Yani sert plastik minimum düzeyde.. ama dediğin gibi, özellikle arka koltuklar çok kalas görünüyor. Ve evet gösterge paneli superb'den kötü..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.