Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus St-line incelemesi Ve Genel Focus Değerlendirmesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Showroom’a girdiğimde işte bu ‘Avrupalı Focus’ dedim ama…

Detayları ve tüm fotoları burada: http://fcstr.com/STLineinceleme

Sonuç: 

Bu arabanın olmazsa olmaz eksiklerinden biri otomatik park sistemi ve park sensörleri diğeri ise çok renkli iç ambiyans aydınlatma. Sunulması gereken opsiyon ise 18” jant.
Tabii en büyük eksiği olan 125 beygirden güçlü seçeneğin olmamasını saymazsak. Bunlar olmadığı sürece fiyatlar yüksek olarak değerlendirilmeye devam eder.

Teşekkürler.

2016 Focus ST-Line İnceleme 79.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 66.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 57.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 49.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 46.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 19.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 1.JPG

2016 Focus ST-Line İnceleme 11.JPG

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup niye spoiler bölümünü çekmedin :)

Erol Otoya iş çıktı. Bunu alan mecburen spoiler arayacak ve EROLdan alacaktır :D:D

Bence çok fena değil. Bağzı şeyler güzel olmuş; geniş ekran, 8" dokunmatik ekran, sync, ledli ön far, LED stop, 17 jant vs. Altı düz direksiyon da güzel ama keşke kırmızı dikişli olsaydı.

Peki spoiler, far yağmur park sensörü, kararan ayna (kararan ayna var mı yok mu ?)  koymak bu kadar zor muydu. 

ST line araba yapıp 1.5 180 bg ile getirmemek nedir. Milletin bunu alıp ışıklarda kıçıkırık 125-140 bg lik golflere madara olmasını mı amaçlıyorlar. 

Not: Yakup tebrik ederim . 

2. not: Sis çerçevelerine dikkat ! Ön ızgara ile aynı desende bizde düz çizgili. 

3. not: @Yakup Çağatay açılışta 8"te logo, animasyon bir şey çıkıyor mu ? 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sipariş veriyorum :) 

Yarış kırmızı ST line , bazı değişiklikler istiyorum :D

- motor değişikliği: 1.6 125 yerine 1.5 180 ecoboost düz vites 

- gövde rengi ST spoileri 

- adaptif xenon

- ön arka park sensörü

- far sensörü

- yağmur sensörü 

- kararan ayna (yoksa) 

Benim arabayı verip üste 12 bin TL fark öderim (ayda bin TL). Bekleme sorunum yok 3 ay beklerim  ;):D:D:D

@Kaan Yagizer 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Sipariş veriyorum :) 

Yarış kırmızı ST line , bazı değişiklikler istiyorum :D

- motor değişikliği: 1.6 125 yerine 1.5 180 ecoboost düz vites 

- gövde rengi ST spoileri 

- adaptif xenon

- ön arka park sensörü

- far sensörü

- yağmur sensörü 

- kararan ayna (yoksa) 

Benim arabayı verip üste 12 bin TL fark öderim (ayda bin TL). Bekleme sorunum yok 3 ay beklerim  ;):D:D:D

@Kaan Yagizer 

:pist:sizin arabanın ikinci eli 90.000 TL falan yapıyor sanırım Cenk abi :) 

sizin eklentiler ile bu araç kaç TL olur acaba merak ettim bende... far sensörüne gerek yok (bence) ama kararan ayna ve xenon şart. 1 hafta kuga kullanınca xenon'ları nasıl özledim anlatamam :smiley2k:

Ama araç genel olarak güzel, "donanım mı / şekil şemal mi?" demişler... Spoiler alınır dışarıdan ona da çok takılmıyorum. Jantların rengi çok güzel ama modeli yeteri kadar sportif değil. Bence bendeki jantlar bundan çok daha sportif. Umarım 18 opsiyonları gelir... Bu fiyata 1.5 ecoboost versinler, 1.0'ı ise 7.000 TL daha ucuza versinler.

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlar hep "dışarıda" yani "normal şartlar altında"... burası Türkiye anacım ^_^

neyse, ibretle takip ediyoruz...

Not: en çok direksiyonu beğendim sanırım, keşke tüm focuslarda altı düz spor direksiyon olsa...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

bunlar hep "dışarıda" yani "normal şartlar altında"... burası Türkiye anacım ^_^

Fiyat oyunları dizelde oluyor :D Benzin de sıkıntı. C-max otomatiği ucuza veriyorlar malum. 

Ama bunların rakamlarına bakarak Focus'u saf dışı bırakmak bence yanlış hareket oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.