Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bluetooth Kit Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Bugün mediamarkt'tan Focusum icin aux girişine bağlanan bluetooth kiti aldım.

FiyatI 40 tl. Bir de cift tarafli philips marka aux kablosu aldım. Telefon görüşmesi ve telefondaki muzikleri ve youtube'dan açılan videoları bu kit sayesinde aracın hoparlörlerinden dinleyebiliyorum.66 tl'ye gayet iç gören bir şey oldu. Aracım ghia donanım, Sony ses sistemi ile gayet kaliteli ses alabiliyorum tel ile konuşurken.

Tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın öğretmenim; Konu içeriğiniz Türkçe imla kurallarına göre düzenlendi lütfen biraz daha dikkatli yazıma gayret edelim.

Not: Link paylaşmak isterseniz buraya yazabilirsiniz, özel mesaja gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

fordaksesuar bölümünde bu bluetooth cihazı var bağlatan oldumu hiç, internetten araştırdım biraz kullanıcı yorumları olumlu.

http://www.fordaksesuar.com/focus/2011/sürücü-bilgilendirme-sistemi/ahizesiz-konuşma-kitleri?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group#

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Adem Kazıl yazdı:
fordaksesuar bölümünde bu bluetooth cihazı var bağlatan oldumu hiç, internetten araştırdım biraz kullanıcı yorumları olumlu.

http://www.fordaksesuar.com/focus/2011/sürücü-bilgilendirme-sistemi/ahizesiz-konuşma-kitleri?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group#

Parrot iyidir güzeldir hoştur...
Ama ciddi pahalıdır ...
Böyle bir bluetoth modülümüz var marka model fark etmeksizin aux özelliği olan bütün cihazlarda çalışır.

https://www.focusclubtr.com/topic/11176-satılık-aux-girişinden-usb-ve-bluetooth-eklemek-isteyenler-için-modül/

EDIT: Link eklendi. Lütfen ilan varken ilan verelim, aksi hallerde mesajları silmek zorundayız. Kurallara uyalım :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama ciddi pahalıdır ...
Böyle bir bluetoth modülümüz var marka model fark etmeksizin aux özelliği olan bütün cihazlarda çalışır.

https://www.focusclubtr.com/topic/11176-satılık-aux-girişinden-usb-ve-bluetooth-eklemek-isteyenler-için-modül/
EDIT: Link eklendi. Lütfen ilan varken ilan verelim, aksi hallerde mesajları silmek zorundayız. Kurallara uyalım [emoji4] 

Daha dikkatli olurum ilanlarda olduğunu unutmuşum :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

14.04.2017 - 10:36 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

Ama ciddi pahalıdır ...

EDIT: Link eklendi. Lütfen ilan varken ilan verelim, aksi hallerde mesajları silmek zorundayız. Kurallara uyalım :) 

Merhabalar, bende focus 2011 trend x aracıma bluetooth, usb, sd card kiti düşünüyordum ve uygulamayı bugün yaptım gayet güzel oldu. N11 den 30 tl ye aldığım ürünün gerekli ekipmanlarını montajladım daha sonra ise aracın icine geçip modülu nereye montaj etsem diye düşünürken cok yer vardi fakat sırıtmasın aracın plastik kisimlarinda kesme bicme yapmak istemediğim icin kalerifer petegi aklima geldi zaten petek bozulmuş tu yani perdeleri kırıkti kötü gözüküyordu bende oraya montajladım ve aracin orjinal aux çıkışına bağladim zaten 3 kablo siyah eksi geri kalan iki kablo ses çıkışı bu 3 kabloyu güzel bir sekilde izole ederek aracin aux cikisi kablosuula birleştirdim. Ve elektirk baglantisini yaptım ayriyeten modüle açma kapama butonu da ekledim resimde görebilirsiniz. Düşüncelerinizi bekliyorum yapmak isteyenlere yardimci olabilirim tabi siz başka yerlere de montajlayabilirsiniz zaten modulun 2 tane vida deliği mevcut.

NOT modülün zarar görmemesi için kalerifer peteğinin panelini kapattım

Ürün linki:n11.com'dan Bluetooth-Usb-Aux-Sd kart 12 Volt ( Ücretsiz Kargo ) seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/bluetooth-usb-aux-sd-kart-12-volt-ucretsiz-kargo-P177484785

Montaj videosu:https://youtu.be/ptbUG2uIEL8

Screenshot_20180527-001155.png

Screenshot_20180527-001305.png

İsmail Vural tarafından düzenlendi
Resim ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracim 2016 focus style. aux ne yazikki yok. tek istediğim araca aux bağlamak. kaliteli ses bence direk kablo ile saglaniyor. Bluetooth veya transmitter gibi altarnatiflerde kalite kaybı yaşanıyor. sizce style aracin bu problemini nasıl çözebilirim. linklerdeki ürünler aux la bağlanıyor. fikri olan varmi. bu konu ile ilgili örnek çalışma varsa link atabilir işiniz. herkese iyi ramazanlar. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
27.05.2018 - 22:39 tarihinde, Resul özdemir yazdı:

aracim 2016 focus style. aux ne yazikki yok. tek istediğim araca aux bağlamak. kaliteli ses bence direk kablo ile saglaniyor. Bluetooth veya transmitter gibi altarnatiflerde kalite kaybı yaşanıyor. sizce style aracin bu problemini nasıl çözebilirim. linklerdeki ürünler aux la bağlanıyor. fikri olan varmi. bu konu ile ilgili örnek çalışma varsa link atabilir işiniz. herkese iyi ramazanlar. ?

Internet alışveriş sitelerinde araştirabilirsiniz. Aracinizin teyp cikisinda aux vardir fakat kablosu cekilmemistir kablosunu temin edip teybin arka tarafındaki soket girişine takip aux girişi için de kendize uygun yer secebilirsiniz. Mk 2 lerde torpido icinde oluyor ben mesela ön tarafa taşidim resimlerde gozuktugu gibi vitesin on tarafindaki boş tuşlara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bluetooth kitinden sonra Tablet montajı yaptım aracın orjinalliğini bozmadan. Orj teyp üzerine araç gereç kullanarak sabitledim ve gayet sağlam oldu, double teybi aratmıyor hatta daha iyi performans alabiliyorum  

ED6679D1-74C8-45A4-A8ED-54E359A53090.jpeg

B306AC86-9285-416F-8866-9FA6FCF0E683.png

448C6479-5AEE-4850-8BBB-D0EDDC8E279F.png

İsmail Vural tarafından düzenlendi
Fotoğraf ekleme
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık.

Kızı beğendim.

Aynaya asılı dikkat dağıtıcı şeylerden kurtul lütfen. 

Ben büyük ekranların dikkat dağıtıcı ve sürüş güvenliğini olumsuz etkileyen nesneler olduğunu düşünmeye devam ediyorum. 

Yine de güle güle kullan. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.08.2018 - 09:42 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Eline sağlık.

Kızı beğendim.

Aynaya asılı dikkat dağıtıcı şeylerden kurtul lütfen. 

Ben büyük ekranların dikkat dağıtıcı ve sürüş güvenliğini olumsuz etkileyen nesneler olduğunu düşünmeye devam ediyorum. 

Yine de güle güle kullan. 

Evet haklısınız büyük ekran dikkat dağıtıcı olabiliyor bazen fakat ilk başlarda öyle daha sonra alışınca bakmıyorsunuz bile ekrana ayrıyeten ses yükseltme vs direksiyon konsolundan sağlanıyor. Aynaya asılı olan şeyler de %100 haklısınız söktüm

8CB5D75D-E573-436E-8926-4BBB1C581B18.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.