Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Taksi için ötv indirimli Araç önerisi ?

Mustafa Çakıroğlu

Önerilen Mesajlar

boş verin focusu alın bir courier gitsin [emoji4] 

Aslında abi en doğrusu senin dediğin gibi courier, hem bagajıda rahat. Ama ötv indirimi her zaman gelmiyor bu fırsatı değerlendirip imkanlarıda zorlayıp focus almaya çalışıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür hafif ticarileri taksi olarak kullanmak için arka koltuk 3. emniyet kemeri için binek tipi alınması gerekmiyor mu?

Fiyatı Focus'a yaklaşıyor da o şekilde [emoji3] 

Otomobil olarak çıkıyor courierler özel taksi için üretiliyormuş. Arka orta koltuk kot olarak yüksek değil, ticarilerde yüksek orta koltuk.

Yasa bugün itibariyle çıktı resmi gazetede yayınlandı.

Titanyum focus üzerine far paketi istiyordum ama sene sonunda gelecek araç [emoji30]

Henüz son olarak bayiyle görüşmedim ama sanırım düz titanyum alıcam. Cuma siparişi vericem ☹️

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba yok arkadaşlar.
Titanyum focus üstüne led dinamik var istedim 3 ay sonra gelir dediler. Dinamik far + sunroof bulduk bi tane başka bayiideymiş bayi kendi arabasını vermez diyip yine düz titanyuma bıraktılar beni. ☹️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9/12/2016 - 01:18 tarihinde, Mustafa Çakıroğlu yazdı:

Araba yok arkadaşlar.
Titanyum focus üstüne led dinamik var istedim 3 ay sonra gelir dediler. Dinamik far + sunroof bulduk bi tane başka bayiideymiş bayi kendi arabasını vermez diyip yine düz titanyuma bıraktılar beni. ☹️

Bayi kendi arabasını isterse verir, vermez diye bir şey yok tabii ki, sordurmak lazım.

Bir bayiye bağlı kalmayın bence, bir sürü yer var nasıl olsa ÖTV indirimli, çok fazla üçe beşe bakmadan alınabilir. 444 FORD ile araçlar sorgulanabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba yok arkadaşlar.

Ne kadar indirim uyguluyolar acaba
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.