Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bagaj Havalandirmasinin Tamiri

Önerilen Mesajlar

koltukların arkasındaki 4 dübeli sökmek yetiyor mu pandizotu çıkarmak için

kaydırmaz kauçuk malzeme ve tutucu özelliği var, belki ilerki haftalarda yapışan tozlardan rengi griye dönebilir.. nemli bezle silmek temizler umarım..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koltukların arkasındaki 4 dübeli sökmek yetiyor mu pandizotu çıkarmak için

kaydırmak kauçuk malzeme ve tutucu özelliği var, belki ilerki haftalarda yapışan tozlardan rengi griye dönebilir.. nemli bezle silmek temizler umarım..

Sökmek 2 dk sürmüyor. 4 dubelden sonra çekerek yukarı kaldırınca direk geliyor. Renk değiştirir mi ? Evde kullanılanlar sonsuz ömürlü gibi :) Eskisinden kotu olmaz diye düşünüyorum. Olmadı grisini alıp takarım :) zıt renkte güzel durur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Sökmek 2 dk sürmüyor. 4 dubelden sonra çekerek yukarı kaldırınca direk geliyor. Renk değiştirir mi ? Evde kullanılanlar sonsuz ömürlü gibi :) Eskisinden kotu olmaz diye düşünüyorum. Olmadı grisini alıp takarım :) zıt renkte güzel durur.

güle güle kullanın..

zaten benim ki krem renkli, sünger siyahtı uyuz oluyordum..birgün süpürge çekip parçaladı..krem rengi sünger almayı düşünüyorum döşemeciden..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.