Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kasko Süresi Dolarken Yaşanan Kaza (rücu)

Önerilen Mesajlar

24 ağustos sabahı aracımı autoking ten almaya giderken telefonuma sbm den gelen bilgilendirme mesajıyla hemen müsait bir yere çekip acentemi aradım. Sistemde hasarsızlık indirimimin göründüğünü öğrenip kaskomu yeniledim ve aracımı aldım. Tabi hasarın %30 unu ödeyerek. Marka kaskoyla böyle bir tecrübem oldu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...
18.08.2016 - 17:00 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Erol, İkitelli ve Maltepe Autoking herikiside dandik çalışıyor, ben beğenmiyorum yani...

Servise git yaptır, yok servis istemiyorum diyorsan Anadolu yakasında iyi bir özel servisim var, yardımcı olurum.

Abi haklı çıktın 1 sene içinde 2 sefer gittim rütuş attılar . sabah bir bakim dedim yine iğne ucu kabarmalar başlamış yine gidicem galiba. İşçilik berbat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Erol Süzer yazdı:

Abi haklı çıktın 1 sene içinde 2 sefer gittim rütuş attılar . sabah bir bakim dedim yine iğne ucu kabarmalar başlamış yine gidicem galiba. İşçilik berbat

Üzüldüm şimdi...

Ama maalesef öyle sıkıntılı iş yapıyorlar.

Geçmiş olsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.