Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayak Altı Aydınlatma Yaptırdım.

Önerilen Mesajlar

@Osman Türkol abi bize kaput amortisörü yapsanaaa... yapsanaaa... yapsanaa.

İki haftadır tüm parçalar tamam olmasına rağmen geri görüş kamerasını bile bağlayamadık, bildiğin zaman yok. Sen böyle güzel güzel uğraşıyorsun ya acaip imrendim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[mention=5858]Osman Türkol[/mention] abi bize kaput amortisörü yapsanaaa... yapsanaaa... yapsanaa.

İki haftadır tüm parçalar tamam olmasına rağmen geri görüş kamerasını bile bağlayamadık, bildiğin zaman yok. Sen böyle güzel güzel uğraşıyorsun ya acaip imrendim.

Ver bana parçalar bu haftasonu hemen montajını yapayım kendi aracıma [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak seen [emoji4] Bir lokma takımı iki tornavidayla pişmaniye gibi yaparım arabalarınızı. :karate:

Yahu daha kamera montajini yapamamişsin saysan 3 5 tane vida civata sökeceksin. Benim arabami pişmaniye yapacakmiş bak bak. Vakit varmı ona [emoji41]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Servet Ö. yazdı:

@Osman Türkol abi bize kaput amortisörü yapsanaaa... yapsanaaa... yapsanaa.

Elimde 2 takım daha var.İsteyene gönderebilirim.Montajı da çok kolay.Ozan ın çektiği bir video var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

merhaba arkadaşlar,

Konuyu tekrar canlandırmış olacağım ama bende bir fokus trendx alarak aranıza katıldım bir ricam olacak sizlerden.

Bu titanyum lardaki orijinal ayak aydınlatma lambalarının  bir fotoğrafını çekip atabilecek bir arkadaş var mı acaba, yerlerini merak ediyorum. Bazı arkadaşlar yerlerinin hazır olduğunu sadece ampullerin eksik olduğunu söylemiş, ben bir kaç defa eğilip baktım ama duya benzer bir şey göremedim. Yanarken bir kaç fotoğraf olsa nereye bakacağımı bilirim belki vardır. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.08.2016 - 19:56 tarihinde, BulentGulsahin yazdı:

--3 dakika sonra eklendi--

Alta egilince dikdörtgen şeklinde içi boş bir siyah parça plaka lambalarida uyuyor diye duymuştum tesisatı ise sağ tarafta gemin üstündeki kablo demetinden sag direğe çıkan kaplolardan kahverengi yeşil ve tekte çıkan rengini hatirlamadigim bir kablo

--4 dakika sonra eklendi--

Tabi tavan lambasına bağlantı için konuşuyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3.12.2018 - 10:45 tarihinde, Evren Kılıç yazdı:

teşekkürler,

titanyum aracı olan bir arkadaş fotoğraf paylaşa bilirse daha iyi olacak.

Arac style paket titanium degil 

ama yeri hazir tesisati yok ama titaniumdaki kapagi alip yerine taktim. 

B407EAC3-6295-4B89-A7C4-C8B3E8BC5C51.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler,

Ekteki şemaya ulaştım ama benim aracıma uygun mu henüz kontrol edemedim.benim aracım 2018 MCA trendx otomatik  3,5 kasa diyorlar galiba , eğer kabloları bulabilirsem uygulama yapmaya çalışacağım, veya arka park lambalarından içeriye kadar bir kablo çekeceğim.Henüz karar verme dim, bir yandan da bilgi toplama çalışıyorum.

3 saat önce, Aşkın Aşık yazdı:

Titanyum ayak altı aydınlatma

IMG_20181205_170809~2.jpg

light.PNG

--1 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

Arac style paket titanium degil 

ama yeri hazir tesisati yok ama titaniumdaki kapagi alip yerine taktim. 

B407EAC3-6295-4B89-A7C4-C8B3E8BC5C51.jpeg

teşekkür ederim,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Evren Kılıç yazdı:

Teşekkürler,

Ekteki şemaya ulaştım ama benim aracıma uygun mu henüz kontrol edemedim.benim aracım 2018 MCA trendx otomatik  3,5 kasa diyorlar galiba , eğer kabloları bulabilirsem uygulama yapmaya çalışacağım, veya arka park lambalarından içeriye kadar bir kablo çekeceğim.Henüz karar verme dim, bir yandan da bilgi toplama çalışıyorum.

light.PNG

--1 dakika sonra eklendi--

teşekkür ederim,

Şemaya falan gerek yok dostum. 

Ön yolcu tarafindaki sigortadan parklara gideni bulup kablo cekilecek elektrikci halleder. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.