Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayak Altı Aydınlatma Yaptırdım.

Önerilen Mesajlar

Elektrigi ben park lambalarindan aldirdim. 

Gece otomatik farlar devreye girince yaniyor. 

Kapiyi acinca parklar yandigi icin onlarda yaniyor cok iyi mantik oldu. 

Tavan lambasina baglansa sadece kapiyi acinca yanacakti cunku

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim arabada da aynı mantıkla çalışıyor orjinal olanı. 

farlar yanınca ambiyans yanıyor gece stop edince ambiance ben çıktıktan 15-20sn sonra sönüyor. sizinki ile farkı gecikmesi.

aynı rengi 3led RGB alıp yapabilirdiniz. kumandayı sol yandaki küöük bölmeye koyardınız istediğinizde rengini değiştirirdiniz

güzel durmuş, iyi günlerde kullanın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Furkan İlker Özmen yazdı:

Bende yaptırmayı düşünüyorum bağlantı yerlerinin resmini atabilir misiniz? Ya da detaylı resimlerini?

Hocam elektrikci parklarla yanmasi icin bayagi ugrasti torpido gözunun altindaki parklara giden kablodan aldi elektrigi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar bende de 2012 otomatik focus sedan var ve araçta olan özellikleri kullanarak iç aydınlatmaları çalıştırdım fakat tek renk olarak kırmızı yanıyor. Bu rengi sistemin kendisinden değiştirebilirmiyim yoksa farklı renkte led alıp onları mı takmalıyım? şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar bende de 2012 otomatik focus sedan var ve araçta olan özellikleri kullanarak iç aydınlatmaları çalıştırdım fakat tek renk olarak kırmızı yanıyor. Bu rengi sistemin kendisinden değiştirebilirmiyim yoksa farklı renkte led alıp onları mı takmalıyım? şimdiden teşekkürler.

Ampul lü bir tipse değiştirebilirsiniz.led ise işlem yapmadan malesef değişmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.08.2016 - 14:25 tarihinde, Serhat Turan yazdı:

değişmez, led voltajlarıda renge göre değişir ledleri değiştirmek yetmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
25.08.2016 - 23:23 tarihinde, BulentGulsahin yazdı:

Sanirim orjinal rengi yakalatim

turkuaz renk led piyasada malesef yok benim yaptirdigimda cok mavi oldugu icin led lerin önune sari elektrik bandi koydum ve gostergelerdeki renklere tam uydu. 

image.jpeg

Ben de yakın zamanda yapmayı planlıyorum ama... 

Bir kaç sorum olacak;

-Araç seyir halinde iken fazla ısınmıyor mu? Sonuçta uzun yolculuklarda yolculuk bitene değin sönmeyecek...

-Aydınlatma devrelerine de sonradan sigorta bağladınız mı ve aydınlatmaların maliyeti nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Ben de yakın zamanda yapmayı planlıyorum ama... 

Bir kaç sorum olacak;

-Araç seyir halinde iken fazla ısınmıyor mu? Sonuçta uzun yolculuklarda yolculuk bitene değin sönmeyecek...

-Aydınlatma devrelerine de sonradan sigorta bağladınız mı ve aydınlatmaların maliyeti nedir acaba?

Gece yaniyor sadece led lerin fazla bi problem cikaracagini sanmiyorum sonucta cogu lüx araclardada gece surekli yaniyo eski astra aracimdada vardi sigorta falan baglatmadim elektrigi park lambalarindan aldilar usta bayagi ugrasti parklara giden kabloyu bulmak icin 40 tl iscilik verdim. 

Lambalarin orjinal kapaklarinida bi arkadas cikmacidan temin etti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.