Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayak Altı Aydınlatma Yaptırdım.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Abi eline sağlık. Mavi led yapsaydın. T10 a gerek yok çok fazla ışık veriyor. Küçük mantar led var tam ayak altına göre.

Var var hazır bu T10 ların mavi si de var bu akşam bir deneyeyim olmadı kendi yaptığım ledleri takarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bu kadar aydınlık değil fakat fotoda böyle çıkıyor birazdan diğer kendi yaptığım ledleri takarım

IMG_5956.JPG

IMG_5957.JPG

--18 dakika sonra eklendi--

Bunlarda benim yaptığım ledler bunlar az olursa öncekileri takıp voltaj ayarlayıcı ile biraz kısarım

IMG_5959.JPG

IMG_5960.JPG

--22 dakika sonra eklendi--

Acaba diyorum ip neon mu yapsam aklıma neler neler geliyor 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bugun bende ayak aydinlatmasi yaptim cok guzel oldu..Ayak aydinlatmasinin kapaklarini bulamadigim icin T10 duy kirmizi led T10 ampul kablo ve kabloyu korumasi icin bez bant ile guzelce kapladim.Elektrigide bagajdaki cakmakligi sokup arkasinda + - aldik ve Osman abinin kullandigi isik sensorunden aldim bagajda cama dogru gorunmeyen kisma koydum karanlik ortama girdigimde yaniyor ama aksam arabayi kitleyince 15 dk sonra sonunce begenmedim sonra parklara baglatcam oyle daha iyi olcak gibi elinde ayak aydinlatma kapaklari varsa veya bulmamda yardimci olabilecek varsa sevinirim...

20170216_195608.jpg

20170219_200650.jpg

20170219_152157.jpg

20170219_194622.jpg

20170219_194636.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cengizhan T yazdı:

Bugun bende ayak aydinlatmasi yaptim cok guzel oldu..Ayak aydinlatmasinin kapaklarini bulamadigim icin T10 duy kirmizi led T10 ampul kablo ve kabloyu korumasi icin bez bant ile guzelce kapladim.Elektrigide bagajdaki cakmakligi sokup arkasinda + - aldik ve Osman abinin kullandigi isik sensorunden aldim bagajda cama dogru gorunmeyen kisma koydum karanlik ortama girdigimde yaniyor ama aksam arabayi kitleyince 15 dk sonra sonunce begenmedim sonra parklara baglatcam oyle daha iyi olcak gibi elinde ayak aydinlatma kapaklari varsa veya bulmamda yardimci olabilecek varsa sevinirim...

20170216_195608.jpg

20170219_200650.jpg

20170219_152157.jpg

20170219_194622.jpg

20170219_194636.jpg

yolcu bölmesin deki sigorta kutusunda 85 nolu olandan alırsan kontağı kapatınca söner.kitapçığa bakarsan daha iyi olur klimanın olduğu sigorta.Bagaja kadar gitmene gerek yok yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

yolcu bölmesin deki sigorta kutusunda 85 nolu olandan alırsan kontağı kapatınca söner.kitapçığa bakarsan daha iyi olur klimanın olduğu sigorta.Bagaja kadar gitmene gerek yok yani. 

Abi bu islerden pek anlamadigim icin fazla ellemedim birsey olur diye yarin elektrikcide kitapciga bakip 85 nolu sigortaya baglatirim yardimci oldugun icin sagol 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cengizhan T yazdı:

20170216_195608.jpg

20170219_200650.jpg

20170219_152157.jpg

20170219_194622.jpg

20170219_194636.jpg

sorunun yeri değil ama bu hangi focus kasası? direksiyon mca, klima kontrolleri mca ama alt tarafı mca'dan farklı, vites çevresi ve orta konsol mca değil, multimedia stock mca multimedia değil.

--3 dakika sonra eklendi--

pardon c-max yazıyormuş onu görmemiştim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Cengizhan T yazdı:

Abi bu islerden pek anlamadigim icin fazla ellemedim birsey olur diye yarin elektrikcide kitapciga bakip 85 nolu sigortaya baglatirim yardimci oldugun icin sagol 

senin c-max mış o zaman kitapçıkta kllima sigortası hangisi ise ona bağlat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

senin c-max mış o zaman kitapçıkta kllima sigortası hangisi ise ona bağlat

Abi klima degilde bir suru bos yerler var sigorta alip ona baglatsam olurmu peki olmazsa yine bir bakcam yarin ona gore baglatcam klimanin sigortasina

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Cengizhan T yazdı:

Abi klima degilde bir suru bos yerler var sigorta alip ona baglatsam olurmu peki olmazsa yine bir bakcam yarin ona gore baglatcam klimanin sigortasina

o boş yerler bendede var ama benim elektrikçi bağlamadı.Kablosu olmayabilir.istersen dene öğrenmiş oluruz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araç trend-x. Tavan lambasından alsam elektriği yukardan nasıl çekilecek hat? daha kısa yolu var mıdır? Elektrikçiye bile yaptıracak olsam tavandan çekmesine gönlüm razı değil? Kafam yatarsa yapmayı düşündüğüm bir proje . :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Benim araç trend-x. Tavan lambasından alsam elektriği yukardan nasıl çekilecek hat? daha kısa yolu var mıdır? Elektrikçiye bile yaptıracak olsam tavandan çekmesine gönlüm razı değil? Kafam yatarsa yapmayı düşündüğüm bir proje . :) 

Tavandan almak o kadar zor değil. İşi bilen iz bile bırakmaz. Öte yandan tavana da aslında GEM'den gidiyor (ön yolcu ayak ucundan). 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.