Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

Önerilen Mesajlar

10.12.2017 - 22:48 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

İşte bunlar hep android...

Bende bu olaydan sonra İos ‘a geçtim

--1 dakika sonra eklendi--
11.12.2017 - 07:35 tarihinde, Mertcan Çelik yazdı:

Nasıl olduğunu daha detaylı araştırmanız lazım ki tekrarlanmasını engelleyin.

Mobil bankacılık aplikasyonu kullanıyorsanız ondan bildirimler gelmedi mi?

Mobil bankacılık kullanıyorum ama herhangi bir bildirim mesaj hiç birşey gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

En güzeli hesapta para tutmayacaksın.Ben milyon dolarlarımı evde yastığımın altına koyuyorum.Kendimi güvende hissediyorum:)

Android kullananlar çok dikkatli olması lazım.Özellikle klavye uygulamalarında güvenlik açıkları olabiliyor.Mümkün olduğunca az uygulama kullanmak gerekli.Mobil internet şb. kullanmak zorunda kalıyoruz.Haliyle dikkat etmeliyiz.Fakat işin acı tarafı bu adamlar bir şekilde dolandırıcılığın yolunu buluyorlar.Ben hiçbir zaman kredi kartımla internetten alışveriş yapmıyorum.Yaparsam da havale yoluyla nakit yapıyorum.

--4 dakika sonra eklendi--

Kalp kalbe karşı derler ya..tam foruma yazarken gelen mesaja bak☺açtırmıycam kardeşim...

Screenshot_2018-01-29-16-19-17.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yapı kıredide çalışan bi arkadaşım sistemde o an denk gelmiş şansına oda.bunun kredi kartını kullanıp bütün limitini kullanmışlar.hemen müdahale etmiş kurtarmış.işin acı tarafı bunun gidi bir suru ornek var.sistem o kadar basit hale geldiki herkesin bilgileri elden ele geziyor. int alışverişlerinde sanal kart kullanıyorum bende ama ne kadar guvendeyim oda meçhul.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.