Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kredi Kartı Bilgilerim çalındı

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Ogrenmeye baslayin artik eksilen limitli sanal kart kullanmayi.

Sanal kartla 1 saatlik limit tanımlayıp alışveriş yapıyorum her zaman. Limitide ihtiyaç kadar belirliyorum. Buna rağmen çalınması şaşırttı...

Neyseki sıkıntı yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanal kartla 1 saatlik limit tanımlayıp alışveriş yapıyorum her zaman. Limitide ihtiyaç kadar belirliyorum. Buna rağmen çalınması şaşırttı...
Neyseki sıkıntı yok...

Geçmiş olsun Ahmet ucuz yırtmışsın tabiri caizse.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 hours ago, Ahmet A. said:

Neyseki sıkıntı yok...

Pek saçma olmuş, telefon ve internet bankacılığı açıktır kartında o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...

O da birşey mi geçen ay benim ziraat  internet bankacılığı hesabıma girmişler adamlar 36900 TL başka ziraat hesaba aktarmışlar ordan yapıkredi eft yapmışlar Allahtan parayı çekememişler Ziraat genel müdürlük durumu işlemden 20dk sonra fark etmiş ve beni aradı hemen savcılığa suç duyurusunda bulunduk parayıda çekemeden blokelediler şükür paramızı 3gün sonra aldık...Bana hiç bir şekilde mesaj falan gelmedi şu kadar para aktarıldı yok internete giriş şifresi vs. Diye sanırım telefonumuda yönlendirmişler...Aman herkes dikkatli olsun telefonunuzda kesinlikle bi virüs proğramı olsun güvenlik önlemlerinizi alın arkadaşlar .Adamlar ek hesaba varana kadar tüm hesabı göndermişler .Gönderilen hesapta Manisa Kırkağaçta ziraat şubesinde asker hesabı.Bazı erler para karşılığı internet hesabını kullandırıyormuş,öyle olabilir dedi banka görevlisi .Bu kişinin hesabındada 96 bin tl para gözüküyormuş vs.Hesap sahibi ile ilgili savcılık yakalama kararı çıkardı vs vs. Bayağı stresli bir gün geçirdik...

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

09.12.2017 - 08:25 tarihinde, Bekir B. yazdı:

Çağlar geçmiş olsun, hakkaten iyi kurtulmuş meblağ da az değil,

Teşekkür ederim abi parayıda daha olaydan 1gün önce hesaba aktarmıştım ,punto almaya gidecektim adamlar hesaba girmişler bizim araba işi az daha yatacaktı rötarlıda olsa aldık puntoyu sahibi sağ olsun birkaç gün bekledi bizi 

--3 dakika sonra eklendi--
09.12.2017 - 09:36 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Geçmiş olsun, hırsızlık ve sahtekarlık da hatır sayılı bir gelişme gösterdiğimiz kesin. 

Teşekkür ederim Cem Abi dolandırıcılıkta sınır yok adamlar neler yapıyor neler hala anlayamadım benim telefona ne yapıp mesajları engellediler bende birşey falan yüklemedim tel.e ama nasıl oldu anlamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.