Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Golf 6 1.4 Tsi Dsg şanzıman Beyni Fiyatı

Yakup Ç. A.

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

şanzıman beyni sanıyorum meşhur mekatronik kartı olmalı. 

Bu parçanın çok daha pahalı olması lazım. 5500-7000 TL falan yanlış hatırlamıyorsam 

Muhtemelen iyi niyet garantisi altında indirim yapmışlar.

Çok çok pahalı gelmedi bana. 

Yanılıyor da olabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bu özel servis :) yetkiliye gideyim mi diye bana sordu da abim. Pahalı olur gitme, bu iyi dedim.

bilemiyorum ki yazılımı var ayarı var özel servisin tam bildiğinden emin miyiz. baksana arabanın golf6 mı 7 mi olduğunu bile anlamamışlar. Şanzıman beynini nasıl takacaklar :( 

Daha önce tecrübeleri yeterli ise değiştirilebilir daha da ucuza çıkmaz gibime geliyor . 

Eğer garanti sonrası yetkili servise devam edilmiş olsa onlar da bu rakamlara inerdi diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, H. Cenk said:

bilemiyorum ki yazılımı var ayarı var özel servisin tam bildiğinden emin miyiz. baksana arabanın golf6 mı 7 mi olduğunu bile anlamamışlar. Şanzıman beynini nasıl takacaklar :( 

Daha önce tecrübeleri yeterli ise değiştirilebilir daha da ucuza çıkmaz gibime geliyor . 

Eğer garanti sonrası yetkili servise devam edilmiş olsa onlar da bu rakamlara inerdi diye düşünüyorum. 

Aynı şeyi bende dedim :D Golf 6 olması lazım diye ama ikiside 7 ileri olduğu için karışıklık olmaz diye düşündüm. Teklif kağıdı sonuçta.

Volkswagencim Antalya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.