Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Araçınızı hangi motor seçeneğine sahip,donanım modeli hangisi ve son olarak hangi bayiden kaça aldınız?Yardımlarınız için şimdiden teşekküler...

Ad Soyad------------------------------Alım Tarihi----------------------------------------------Araç ve Özellikleri-----------------------------------------Fiyat

Önder Peker ----------------- Aralık Sonu(15 ocak teslim) ---- 1.6 Ti-VCT Titanium Powershift HB(Şeker Kırmızı) ---------------------- 52.500(Nakit)

Bora Akbaş ------------------- 6 Ekim 2011 ----------------------- 1.6 TDCI Titanium X + Park Paket +Sunroof Sedan (Şeker Kırmızı)--- 68.500

Alperen G. -------------------- 26 Aralık 2011 -------------------- 1.6 Ti-VCT Style Powershift HB (Beyaz) ------------------------------------ 48.000

ümit Vaysaloğlu -------------- 26 Ekim 2011 ---------------------- 1.6 TDCI Titanium X + Park Paket +Sunroof Sedan (Beyaz) ----------- 67.500

Furkan Ulucak ---------------- 21 Aralık 2011 ------------------- 1.6 TDCI Titanium X + Sunroof Sedan (Gece Grisi) ---------------------- 64.000

Mehmet Fatih ----------------- 1 Kasım 2011 -------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus Sedan (Beyaz) -------------------------------------- 42.230

S. Velid Demir ---------------- 15 Temmuz 2011 ----------------1.6 TDCI Style Plus HB (Gece Grisi) ---------------------------------------- 52.000

Cem Boneval ---------------- Ekim Ayı ------------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus HB (Colorado Kırmızı) ------------------------------- 41.500

Cem Boneval ---------------- Ekim Ayı ------------------------- 1.6 Ecoboost Titanium HB (Siyah) --------------------------------------------- 51.000

Cem Boneval ----------------- Ekim Ayı ------------------------- 1.6 Ecoboost Titanium X HB (Şeker Kırmızı) --------------------------------- 57.000

Alper SÖnmez ----------------- 30 Eylül 2011 ------------------- 1.6 TDCI Style Sedan (Beyaz) -------------------------------------------------- 54.750

Muharrem Uğurelli ------------ 21 Eylül 2011 ------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus Sedan (Beyaz) (Kasko Dahil)----------------------------- 43.000

Osman ünal ------------------- Ekim Ayı --------------------------- 1.6 Ti-VCT Style Sedan (Aytozu Gri) ----------------------------------------- 42.000

Oğuz Mete ---------------------- Aralık Ayı ------------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus Sedan (Siyah) ----------------------------------------- 46.000

Şimdilik Bu kadar

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

15 Ocak'ta teslim alacağım "Focus III 1.6 Ti-VCT Titanium Powershift HB (Şeker Kırmızı)" aracı, Ankara Başer Oto'dan baz faizli (nakit) 52.500TL, Ford Options ile de 55.000'TL'ye gelen fiyata aldım. Ford Options için de 20.000TL peşinat, aylık 1055TL taksit ve 15.000TL son ödeme olarak belirlendi. 1 yıllık FKasko'nun hediye olduğu düşünülürse (yaklaşık 1500TL) araç toplam bedeli 57bin küsur liraya geliyor. Şu anda liste fiyatı 56.175TL...

Hazır böyle bir konuya cevap vermişken eski Focus'umu satıyorum ilgilenen arkadaşlar için link:

http://www.sahibinden.com/51310987

Forum'da yer alan Benim Arabam bölümünde de mevcut aracıma ait birkaç kelam etmiştim:

Teşekkürler...

onderpeker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soru çok özel..Yazmak istemiyorum..Soora herkes benle kafa yapıyor....Yalancıktan yazııim,ben 35 Bine (!!! :) ) aldım ,1.6 TFCI Tit X + Otomatip Park Paketi+ Sunroof+Şeker Kırmızı...2012 Model.....

NOT: Kaskoyla çarpı 2 olacak rakam.....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevaplarınız için teşekkürler diğer arkadaşlarda bu konuda cevap alırsam kafamda bazı seylerı şekillendirip şatıcıyla daha rahat pazarlık edebılırım peşin alımda bakalım ne kadar bir indirim yapıcaklar onuda görmüş olucam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dizel titanium+xpack+park+sunroof-beyaz (67,500)

+ kurban (500)

+ kasko (1700)

+ kuyruk dÜzeltme (500)

= 70,700 :)((((

Kasko ve kuyruk dÜzeltme sana çok pahalıya mal olmuş....Oha falan oldum yani..500 TL ye adliye pesoneline ve hakim-savcılara yemekmi yedirdin yahu Ümit... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onlara 1 tepsi baklava yetti de kaç kere daday'a etli ekmek yemeye gittiğimi ben bile unuttum, boşuna 3,500 kmyi geçmedi focus.

Bu arada netten kastamonu daday memişler etli ekmek diye bir bakın derim, gece gece aklıma geldi yine :nazar: müthiş lezet, reklama girmedik inşallah,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süper fiyata almışsın bence,

Bu nasıl iş anlamış değilim, birisi 68 e alıyor, diğeri 64e böyle sa.malık mı olur, klmden ne koparabiliyorsak o kadar alalım zihniyeti bu. Bence bu hiç hoş bir durum değil, alıcı ile satıcı arasındaki ilşkide zarar görüyor, yani şimdi durumumda olan bir mükteri aldığı bayi ile iletişimi zarar görecektir tabi, ayrıca benim iyi niyetimi suistimal edenden nefret ederim, bir çok şeyi unutur, affederim ama bunu hayattta affetmem ben, ben ne kadar iyi niyetliysem karşımdakinden de o kadar iyl niyet beklerim, şimdi çok kızdım ben galiba :nazar:;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yÜzden vw yi ve doğuş otoyu kutluyorum, tÜm bayilerde sabit bir fiyat uygulanıyor, fordu görÜyoruz, bence bu mÜşteriye saygınıın olmadığnın göstergesi,

Sevgili Ümit

Konuyu açan arkadaş kuşkusuz kimsenin mutsuz olmasını istememiştir, ama biraz bu yöne kayıyoruz.

1. kural: Alınmış alınmıştır, geriye doğru değerlendirmek ve hayıflanmak fayda etmez, hem arada geçen kullanım sÜresini hesaba katmak gerekir, hem de o gÜnÜn şartları onu gerektirdiği için öyle bir alım yapmışsınızdır.

2. kural: Eğer gerçekten kazık yemişseniz 1.kural geçerlidir.

3. kural: En iyi fırsat daha yakalanmamış fırsattır.

Son söz: Neye ne verdiğimizle değil neyi nasıl kullandığımıza bakalım. (bu da biraz işkembeden oldu, idare edin)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla rekabet yasasına göre distribütör bayiilere fiyat dikte edemez sadece önerilen fiyat diye yazar zaten. Böylece karsız veya ihtiyacı olduğu için zararına satabilir bayiiler. Devlete göre bu tüketicinin lehine ama böyle enayilikler oluyor. Peugeotya falan sabit fiyat dikte ediliyor diye habire ceza veriyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.