Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

mesut bey aracınız hayırlı olsun. bendede spor paketli olanı var. Acaba aracınızı hangi ay teslim aldınız.

Sağolun. Size de hayırlı olsun. Aracımı 2013 Aralıkta aldım.  3 Ocakta da trafiğe çıktı.

Mesut Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakın arkadaşım 1.6 benzinli style paket 5 kapı düz vites metalik renk 43.900 liraya almış nyılbaşından önce bana garip geldi fiyatı?

O araç elde kalanlardan çünkü style olarak manuel 5k gelmiyordu yıl sonuna doğru. Zaten liste fiyatı o vakitlerde 49 liraydı. 5 bin lira bu durumda normal inmiş..Bence sorun yok alan veren memnun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O araç elde kalanlardan çünkü style olarak manuel 5k gelmiyordu yıl sonuna doğru. Zaten liste fiyatı o vakitlerde 49 liraydı. 5 bin lira bu durumda normal inmiş..Bence sorun yok alan veren memnun :D

bu 5klar bir daha gelmiycekmiş dediğine göre style düz vites bunun 2. elde bir zararı olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu 5klar bir daha gelmiycekmiş dediğine göre style düz vites bunun 2. elde bir zararı olur mu?

Yok yahu ne olacak, diğerlerinde devam ediyor; fakat yakında tüm karoserlerden Powershift hariç 1.6 benzinli kalkar, o zaman ne olur bilinmez bizim millet farklı bakıyor olaylara. Lpg takılıyor diye değerlenir belkide, bilemiyorum. Tecrübemde yok açıkcası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yahu ne olacak, diğerlerinde devam ediyor; fakat yakında tüm karoserlerden Powershift hariç 1.6 benzinli kalkar, o zaman ne olur bilinmez bizim millet farklı bakıyor olaylara. Lpg takılıyor diye değerlenir belkide, bilemiyorum. Tecrübemde yok açıkcası.

bence lpg takılıyor diye alırlar 1.0 çekmez diyen adam kaynıyo memleket :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.