Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

2006 Focus Ghia HB imi 24 Bin e verip üstüne peşin 32 Bin verdim aşağıdakini aldım :) Mayıs 2013 civarı

Focus HB 2013 Power Shift 125

Titanyum 

Gece gri

Sony Müzik sistemi

Toplam 56 Bin

Levent Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçınızı hangi motor seçeneğine sahip,donanım modeli hangisi ve son olarak hangi bayiden kaça aldınız?Yardımlarınız için şimdiden teşekküler...

Ad Soyad------------------------------Alım Tarihi----------------------------------------------Araç ve Özellikleri-----------------------------------------Fiyat

Önder Peker ----------------- Aralık Sonu(15 ocak teslim) ---- 1.6 Ti-VCT Titanium Powershift HB(Şeker Kırmızı) ---------------------- 52.500(Nakit)

Bora Akbaş ------------------- 6 Ekim 2011 ----------------------- 1.6 TDCI Titanium X + Park Paket +Sunroof Sedan (Şeker Kırmızı)--- 68.500

Alperen G. -------------------- 26 Aralık 2011 -------------------- 1.6 Ti-VCT Style Powershift HB (Beyaz) ------------------------------------ 48.000

ümit Vaysaloğlu -------------- 26 Ekim 2011 ---------------------- 1.6 TDCI Titanium X + Park Paket +Sunroof Sedan (Beyaz) ----------- 67.500

Furkan Ulucak ---------------- 21 Aralık 2011 ------------------- 1.6 TDCI Titanium X + Sunroof Sedan (Gece Grisi) ---------------------- 64.000

Mehmet Fatih ----------------- 1 Kasım 2011 -------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus Sedan (Beyaz) -------------------------------------- 42.230

S. Velid Demir ---------------- 15 Temmuz 2011 ----------------1.6 TDCI Style Plus HB (Gece Grisi) ---------------------------------------- 52.000

Cem Boneval ---------------- Ekim Ayı ------------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus HB (Colorado Kırmızı) ------------------------------- 41.500

Cem Boneval ---------------- Ekim Ayı ------------------------- 1.6 Ecoboost Titanium HB (Siyah) --------------------------------------------- 51.000

Cem Boneval ----------------- Ekim Ayı ------------------------- 1.6 Ecoboost Titanium X HB (Şeker Kırmızı) --------------------------------- 57.000

Alper SÖnmez ----------------- 30 Eylül 2011 ------------------- 1.6 TDCI Style Sedan (Beyaz) -------------------------------------------------- 54.750

Muharrem Uğurelli ------------ 21 Eylül 2011 ------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus Sedan (Beyaz) (Kasko Dahil)----------------------------- 43.000

Osman ünal ------------------- Ekim Ayı --------------------------- 1.6 Ti-VCT Style Sedan (Aytozu Gri) ----------------------------------------- 42.000

Oğuz Mete ---------------------- Aralık Ayı ------------------------- 1.6 Ti-VCT Style Plus Sedan (Siyah) ----------------------------------------- 46.000

Serkan Baştuğ-----------------11.10.2012------------------------1,6i 5k focus ııı trend x powershıft ov.külkahve----------------------------46.400

Şimdilik Bu kadar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nebi bey kesinikle çok pahalı ben mayıs 2013 de 54 000 tl ye aldım 1.6 TDCİ SYTLE 115 HP

Serkan bey fiyatlar aldı başını gitti, ben de ekim ayında 54.500'e almıştım, bugünlerde bir arkadaşa f3 alacaktık, onlarca bayi ile görüştük, 3 ay önce ithal edilmiş eski stok araçlar için ancak sizin kasa araca 57.700 fiyat alabildik, elinde eski stok olmayan bayiler ise genelde 61-60 civarı fiyat çekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend X 1.6 Benzinli beyaz renk, Ocak'ta teslim. Trafik sigortası,plaka masrafları,park sensörü,mtv dahil 47.500 sizce nasıl fiyat?

Birde aslında gönlümde style paket vardı titanium bütçemizi aştığı için ancak hiç bir bayide yokmuş 6-7 bayiyi kendim aradım diğerlerine satış temsilcimiz baktı. Bugün kredi işlemlerini v.s konuşmaya gittiğimde sordum olurda araç teslim edilene kadar bir yerlerden style paket çıkarsa alabilir miyiz diye zor ama çıkarsa aradaki fiyat farkını hesaplarız tabiki alabilirsiniz dediler. Sizlerden ricam acaba aradaki farka değer mi style paket yoksa trend x'te yeterli midir? Malum genciz bir kaç ek özellik cezbediyor insanı  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.