Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Bende Sedan Focus Titanium + Smart paket alma aşamasındayım... Yolum Düzce'ye düştü ford bayiden fiyat almaya başlayım dedim. Ancak bayi ayın 4. ünden itibaren fiyat listeleri güncellenecek diye fiyat veremedi. Ama o an ki fiyatları 64 bin idi. Ankara'dan ilk bayiden bugün aldığım fiyat 63 bin oldu. Ama karar verdikten sonra son pazarlığı satış müdürümüz ile yapabilirsiniz dendi yani açık kapı bıraktılar. Bu fiyatlar normal mi yoksa pazarlık mevzusunu uzun tutmalımıyım?

Ankara'da dört adet yetkili Ford bayii var , hepsinden fiyat aldınız mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara'da dört adet yetkili Ford bayii var , hepsinden fiyat aldınız mı?

Sadece bir tanesine gidebildim. Pazar günü diğer ikisinede uğrayacam bakalım onlar ne fiyat verecekler. Ama taban fiyat olarak ne kadar indirmem gerektiği konusunda fikrim yok. Çünkü bana Aralık ayında vermiş oldukları fiyat 60 bin idi. Her ne kadar 2012 model 2013 model olsada 3 bin lira fark var. Ben o 3 bin lira ile farklı bir paket daha alırdım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece bir tanesine gidebildim. Pazar günü diğer ikisinede uğrayacam bakalım onlar ne fiyat verecekler. Ama taban fiyat olarak ne kadar indirmem gerektiği konusunda fikrim yok. Çünkü bana Aralık ayında vermiş oldukları fiyat 60 bin idi. Her ne kadar 2012 model 2013 model olsada 3 bin lira fark var. Ben o 3 bin lira ile farklı bir paket daha alırdım...

Pazarlık şart, orası bir kurum diyip o kafada söylenen paraya razı olmayın. Alacağınızı açık dille belli edin fakat pazarlıkta ciddi bir şekilde zorlayın. Bu şekilde ciddi bir indirimle almıştım arabamı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece bir tanesine gidebildim. Pazar günü diğer ikisinede uğrayacam bakalım onlar ne fiyat verecekler. Ama taban fiyat olarak ne kadar indirmem gerektiği konusunda fikrim yok. Çünkü bana Aralık ayında vermiş oldukları fiyat 60 bin idi. Her ne kadar 2012 model 2013 model olsada 3 bin lira fark var. Ben o 3 bin lira ile farklı bir paket daha alırdım... Model yılı ile fark var. Resmi indirim olmadan indirim beklemeyin o konuda :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 Ağustos 2012; F3 1.6 Vi-Tct ( kesin yanlış yazdım; hiç öğrenemeyeceğim  ^_^ )

Style Plus - Aytozu Gri ( " Abi, şirket arabası değilse boya koruma yapalım " diyenlerden yıldıran renk; " hayır kardeşim, değil; para verip aldım; seviyorum ben griyi " asabiyeti rengi )

45 Bin TL ( peşin fiyatıydı; bana kredi ile 52 Bin küsüre geldi; yarısı peşinat gibi bir şey; işlemler dahil )

1500 TL Kasko - ( Güneş Sigorta; yanmaya, vandalizme, depreme, vs koruyor mu diye sordum; evet dediler; kesin korumuyordur  :kıhkıh:  )

Koltuğa oturup; sıcak Ağustos akşamına; 1. kademe klima ve kaç yıldır istediğim araba ile sürmek; paha biçilemez...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazarlık şart, orası bir kurum diyip o kafada söylenen paraya razı olmayın. Alacağınızı açık dille belli edin fakat pazarlıkta ciddi bir şekilde zorlayın. Bu şekilde ciddi bir indirimle almıştım arabamı.

Hatta ve hatta fiyat belli bir seviyeyi bulduktan sonra şu bayii şu arkadaş bu rakamı verdi siz ne veriyorsunuz diye açık açık çingene pazarlığı yapın. Yeri geliyor 250TL indirim yapmıyorlar.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatta ve hatta fiyat belli bir seviyeyi bulduktan sonra şu bayii şu arkadaş bu rakamı verdi siz ne veriyorsunuz diye açık açık çingene pazarlığı yapın. Yeri geliyor 250TL indirim yapmıyorlar.  

Evet bugün dediğiniz gibi yaptım şurası şu fiyatı veriyor deyince tekrar tekrar hesaplamalar neticesinde Konya Yolunda ki firma 62,500 maltepe de ki firma 61.800 fiyat verdiler. Buna Trafik sigortası, ruhsat ve plaka dahil... Bu arada dizel focus lara indirim gelmiş. Hesaplı bir kredi ayarlayabilirsem almayı planlıyorum...

Bu arada firmanın tekinde 2012 model sıfır smart paket+tekno paket ay tozu sedan focus 65 bin dediler. Fiyatı nasıl sizce ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese Merhaba,

Aranıza az önce katıldım.

Bütün sayfaları okumadım henüz ama şöyle bir baktıkça sanki benim aracım biraz pahalı gibi geldi.

2012 Nisan sonunda, TDCi 1.6, Hachback, kırmızı Titanium X Focus (+ bir kaç ekleme, tüm eklentileri biliyorum ama hangisi hangi pakete giriyor onu bilmiyorum, kısaca "full+full" tabirini kullanmışlardı); o dönem Navigasyon ve Sony yoktu; 69000 Tl'ye geldi. Buna bütün herşey dahil, sigortası vs. Bir de fazladan paspas takımı vs. hediye ettiler ama onların maddi değeri çok bir şey değildir sanırım.

Gerçi şu ana kadar ödenen bir kuruştan şikayet etmedim ama sanki çok iyi pazarlık yapamamışız :) (Asıl fiyat 70 küsür bindi, 69000'e kadar indi en fazla)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese Merhaba,

Aranıza az önce katıldım.

Bütün sayfaları okumadım henüz ama şöyle bir baktıkça sanki benim aracım biraz pahalı gibi geldi.

2012 Nisan sonunda, TDCi 1.6, Hachback, kırmızı Titanium X Focus (+ bir kaç ekleme, tüm eklentileri biliyorum ama hangisi hangi pakete giriyor onu bilmiyorum, kısaca "full+full" tabirini kullanmışlardı); o dönem Navigasyon ve Sony yoktu; 69000 Tl'ye geldi. Buna bütün herşey dahil, sigortası vs. Bir de fazladan paspas takımı vs. hediye ettiler ama onların maddi değeri çok bir şey değildir sanırım.

Gerçi şu ana kadar ödenen bir kuruştan şikayet etmedim ama sanki çok iyi pazarlık yapamamışız :) (Asıl fiyat 70 küsür bindi, 69000'e kadar indi en fazla)

Sizinkinin ayni donanimlisi (titanium x paket sunroof ve park paket) sedan ve opak behaz renklisini 2011 ekimde 67500 e aldim. Seker kirmizi farki 2 bin civariydi o zamanlar. Hala oyledir. Yani kabaca benden 500 tl hesapli almissiniz diyebiliriz. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.