Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Seramik Kaplama

Orkun G

Önerilen Mesajlar

Geçen  pazartesi aldığım aracıma sonax' ta seramik kaplama yaptırdım. İşlem 2 gün sürdü. Bugün teslim aldım parlaklığı güzel, koruması ve parlaklığının devamını zamanla göreceğiz. 3 yıl garanti verdiler her yıl ücretsiz bakım yapacaklar.

20160726_224033.jpg

20160726_224141.jpg

20160726_224308.jpg

20160726_191100.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Özer Aksu said:

Bu seramik kaplama boşa giden paradan başka birşey degil bence . Sıfır araç için gereksiz

Neden böyle düşündüğünüzü merak ettim. En azından bundan sonra yaptırmayı düşünenlere yol göstermesi açısından bilgilendirirseniz iyi olur kanaatindeyim.

--4 dakika sonra eklendi--
5 saat önce, Cem Boneval said:

Yeni araba hevesi insana neler yaptırıyor.

Güle güle kullanın. 

İyi dileğiniz için teşekkür ederim. Daha önceki focusum beyaz renkti ve boya koruma uygulamaları yeterli diye düşünüyorum. Bu aracım koyu renk olduğu için böyle bir karar aldım. Koyu renk kılcal çizikler olsun, güneşin etkileri olsun daha çok etkileneceğini düşündüğüm için yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Özer Aksu said:

Bu seramik kaplama boşa giden paradan başka birşey degil bence . Sıfır araç için gereksiz

gerekli gereksiz kısmı kişisel tercihtir ancak, sıfır olması bir şey değiştirmez. Esas sıfır için gerekli.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En nihayetinde boyayı serleştiriyorsunuz. Bu belli bir süre sonra boyada çatlama yapabilir. Koruyalım derken güzelim boyanın canına okuyorlar. Gerekli gereksizi tartışacak değilim parası olan yaptırır ama benim seramik kaplama adı altında korumaya verecek param yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özer Aksu said:

En nihayetinde boyayı serleştiriyorsunuz. Bu belli bir süre sonra boyada çatlama yapabilir. Koruyalım derken güzelim boyanın canına okuyorlar. Gerekli gereksizi tartışacak değilim parası olan yaptırır ama benim seramik kaplama adı altında korumaya verecek param yok malesef.

boyayı sertleştirmek gibi bir durum söz konusu değil. Tüm boya koruma uygulamaları boya üzerinde katman oluşturur. Seramik diye geçen uygulamalarda da bu tabaka sert. Kalınlığı 1 mikron bile olmayan tabakanın çatlaması boyayı çatlatması mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim bir yerlerde okuduğuma göre belli sene sonra mesela 3 yıl sonra seramik kaplamanın yenilenmesi için eskisinin sökme işlemi varmış diye duydum. o yüzden uzak durdum.. cila gibi üstü üstüne yapılabiliniyorsa güzel bir ürün.

eskisin sökme işini araştırın derim kim yaptıracaksa..

bir ilaç ve polisaj makinası ile çıkarılıyormuş..polisajda ayrı bir tecrübe işi.. aynı yerde uzun süre tutulursa aşırı ısınma ve sonucunda vernik yanığı oluşabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.