Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Style Mı, 2016 Trend X Mi?

Hasan akgun

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bi sorum olacak sıfır araç almak istiyorum önümde iki tane teklif var.

1.6 trend x benzinli sedan manuel beyaz 60.250 2016 model 

Diğeri;

1.6 style benzinli sedan manuel aytozu gri (metalik) 61000 2015 model iki araçta sıfır km sizce hangisi kararsızım şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kararı size bırakmak en doğrusu. Farklar bunlar.

Style Donanım (Trend X üzerine)

• Elektirikli, ısıtmalı, sinyalli, katlanabilir yan aynalar
  • Gecikmeli Sönen Ön Farlar
  • Yağmur sensörü
  • Otomatik yanan farlar
  • Otomatik kararan iç dikiz aynası
  • Yan perde hava yastıkları

Fazlası: http://www.focusclubtr.com/topic/8544-makyajlı-2014-2015-2016-ford-focus-detaylı-donanım-listesi/

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Engin Şahiner said:

Styl tavsiyemdir donanım farkı aradaki 1 yaş farkı kapatır diye düşünüyorum..

Bende sizin gibi düşünüyorum sonuçta ikiside sıfır km ayrıca arada metalik boya farkı var yaklaşık 2500 tl umarım hayırlısı olur teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım farkı önemli ise Style değilse Trend X. 

Model farkı ikinci elde metalik boya farkını fazlası ile götürür. Bir de beyaz güzeldir.

Ayrıca sergi alanında uzun süre beklemiş araçlarda lastik taban deformasyonu olabiliyor, mutlaka balansını kontrol ettirin ve sorun varsa garantiden değişim için başvurun, başıma geldiği için yazıyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Bekir B. said:

2015 için yıl kaybettiğinden bayiden biraz daha indirim alınabilir, o vakit iyi bir alışveriş olur,

Haklısınız fakat şuan aynı araç için 2016 style 67500 çekiyorlar

2 saat önce, Serkan erden said:

2015 style derim. trend x sahibiyim,memnunum sıkıntım yok. ama alırken 4000 tl farkı olan bir paketi trend x parasına alıyorsun kaçırma derim. tek farkı 2016 da kolçak var,2015de yok. onuda sen halledersin.

Bu araçta kolçakda var style modelinde oluyor trend x 15 lerde yoktu 67500 2016 2015 61000 anlaştığım fiyat banada mantıklı geliyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2015'de style tercih etmemin en önemli sebeplerinden biri kol dayamaydı. 2016'da bu durum da ortadan kalktı.

Bunu dışında far, yağmur sensörleri, ısıtmalı katlanan aynalar, kararan dikiz aynası harika özellikler hepsi konfor katan özellikler. Ne kadar hayati derseniz, çok da önemli değiller. Umarım ihtiyaç olmaz ama yan perde hava yastıkları da yavana atılmaz. Esas olarak her iki donanımın da daha önemli eksikleri var bence.

Eğer bütçeniz buysa model yılı derim şahsen. Yok makul fiyatlı 2015 titanium bulur ve bütçemi ayarlarım diyorsanız hiç düşünmezdim.

Konusu da açılmışken, MCA'lar da en güzel jantlar style da bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.