Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Burak Tonğa yazdı:

aynı dert bende de vardı, servis ile görüştüm bu carplay ile ilgili, sync 2 arkasına bir aparat yardımı ile açıyorlarmış bu sayede navigasyon geri görüşte eklene biliyoruz dediler ama 5 bin tl istediler.

Teşekkür ederim cevabınız için. Pahalı gibi duruyor. Düşmeyecek gibi duruyor ama döviz düşmeden bu işlere girişmemek gerekiyor belli ki. Ürünlerin fiyatı fırlamış vaziyette. İleride belki böyle bir fırsat oluşursa tekrar düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.09.2018 - 07:38 tarihinde, Mark Jones yazdı:

arkadaslar bilmeyenlerin dikkatine, ford ingiltere artik harita update lerini sitesinden indirmeye izin veriyor

Ford ingiltere şu anda sadece bazı araçlar için güncelleme veriyor. Çoğu araçta sadece "güncel" ya da "daha sonra deneyin" mesajı çıkıyor. Ancak uzun süredir atılmış önemli bir adım. Zamanla diğer sitelere de gelecek sanırım.

Bu arada Ford Türkiye internet sayfası, çoğu Avrupa sitesinin aksine, halen eski sistem çalışıyor, ve normal sync güncellemesini bile sunmuyor. Varolan sync sayfasında da bir sürü çalışmayan link mevcut.

listt.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

ve Sygic carplay. Grafiksel anlamda sanırım en başarılısı. Hız limit bilgileri de waze'e göre çok daha iyi çalışıyor (waze'de çalıtığından emin olamadım, gösteriyor gibiydi ama yanlış gösteriyordu).

Sygic harita veritabanı google maps'e göre eski (en az 1 sene önce taşınan Aras kargoyu hala aynı yerde aradı). Bir de para istiyor, asıl mesele de bu ?

IMG_5760.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27.10.2018 - 17:43 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

ve Sygic carplay. Grafiksel anlamda sanırım en başarılısı. Hız limit bilgileri de waze'e göre çok daha iyi çalışıyor (waze'de çalıtığından emin olamadım, gösteriyor gibiydi ama yanlış gösteriyordu).

Sygic harita veritabanı google maps'e göre eski (en az 1 sene önce taşınan Aras kargoyu hala aynı yerde aradı). Bir de para istiyor, asıl mesele de bu ?

IMG_5760.PNG

Yav abi desene bu app nin adı car navigation diye ??? sygic indiriyorum bir türlü yok car playde. Habire harita indirip durdum. Beğenirsem paralıyı alırım bunun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Yav abi desene bu app nin adı car navigation diye ??? sygic indiriyorum bir türlü yok car playde. Habire harita indirip durdum. Beğenirsem paralıyı alırım bunun. 

Oem harita Ankara'da işe yaramıyormu? Boşamı navili apim kovalıyoruz yoksa? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Hani bana sync3 ? ?

Kaynak Ankara. Sen İzmire taşındın gerçi. Orada da arkadaşlar var ? 

--0 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

uygulama sygic car navigation, haritayı indirirsen olmaz ? 

--1 dakika sonra eklendi--
8 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Oem harita Ankara'da işe yaramıyormu? Boşamı navili apim kovalıyoruz yoksa? 

İnsanoğlu doyumsuz. Bir de oem de trafik bilgisi çalışmıyor Türkiyede.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.