Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

SYNC 3, 2016 Model yılında Mayıs ayı üretimi ile birlikte Mondeo, S-Max ve Galaxy ile sunulmaya başladı. Bundan sonra Edge'e ve 2017 Ocak üretimi ile MCA Kuga'ya eklenecek. Diğer Ford modelleri hakkında resmi açıklama bulunmuyor. Ayrıca 2017 Ocak üretimi ile Yeni kasa Fiesta ile sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-sync-3-incelemesi-apple-carplay-android-auto/

AppLink örnekleri: https://www.focusclubtr.com/topic/12464-ford-sync-3-türkçe-incelemesi-apple-carplay-android-auto-ve-applink/?page=6#comment-429776

Video:

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Murat Kavuk dediğin gibi çıplak göz ile gece mod'u güzel (bence) ... Doğan doğru demiş, gündüz "beyaz" mod çok acemi işi duruyor.

... arka plan / mod ıvır-zıvır yükleme olayı vardır illa (yoksa da gelir) sistemi kişiselleştirmek adına bir el atmakta bence de yarar var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu an aklıma geldi, hani dedin ya telefondan kullanırken gps ile beraber interneti de kullanıyor, mobil veri kapatıldığında çalışmıyor demek mi bu?

bir de ya söylemedin ya ben atladım: GPS'i olan diğer android/apple cihazlarını kullanabiliyor muyuz?

mesela ipad

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Android auto ve apple carplay çalışmaz aynen.
Arabanın özellikleri çalışır.

iPad CarPlay desteği sunuyorsa tabii ki :)

Nasıl yani, interneti sadece internet gerektiren uygulamalar kullanmıyormu? Yani atıyorum müzikleri carplay üzerinden dinlemek mümkün olmalı diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.