Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync 3 Türkçe İncelemesi, Apple Carplay, Android Auto ve Applink

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

39 dakika önce, H. Cenk yazdı:

şu en alttaki uygulamalar adımı Ne işe yarıyor biri bana anlatabilir mi ? Telefon kablo ile bağlı olunca o gidiyor. Telefon BTile bağlı iken orada uygulama arıyor ama bulamıyor. Ne ki o?  Ne arıyor da bulamıyor. 

AppLink; kablosuz gelenler direkt Ford'un anlaştıkları

Diğerleri CarPlay ve AA anlaşması ile geliyor onlar kablo ile bağlanıyor.

applink

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spotify kablosuz olarak da çalışıyor aslında. Sadece kontrolleri telefondan yapmak gerekiyor. Müzik bilgisi ve resimler kablosuz olarak sync 3 ekranına aktarılıyor.

@Yakup Çağatay Uygulamalar sekmesi cidden gereksiz. İşe yarar bir uygulama yok maalesef. Hepsi AA ve carplay varken ford ile ne uğraşacağım diyor.

@H. Cenk ses yeterince kısılıyor, hatta müzik sesi çok az duyuluyor bende. Ama zaten görüntüsü de var. O sesi iptal edebilirsin, ama şiddetini ayarlayamazsın.

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Spotify kablosuz olarak da çalışıyor aslında. Sadece kontrolleri telefondan yapmak gerekiyor. Müzik bilgisi ve resimler kablosuz olarak sync 3 ekranına aktarılıyor.

@Yakup Çağatay Uygulamalar sekmesi cidden gereksiz. İşe yarar bir uygulama yok maalesef. Hepsi AA ve carplay varken ford ile ne uğraşacağım diyor.

@H. Cenk ses yeterince kısılıyor, hatta müzik sesi çok az duyuluyor bende. Ama zaten görüntüsü de var. O sesi iptal edebilirsin, ama şiddetini ayarlayamazsın.

Abi bendeki sync3 de ileri geri çalışıyordu direksiyondan bt ile bağlandığımda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün SYNC3 çöktü. 

Başta telefonu görmekte zorlandı. Android auto açılmıyordu (kapalı garajda şebeke interneti olmaması etkili mi acaba ?) 

Tune in radyoya birkaç favori atamıştım. Sonra yola çıkınca AA açıldı. Tune in radyo arka planda çalarken üstte de haritalar açıktı. Direksiyon tuşları ile tune in radyo kanalları arasında ileri geri yaparken Nr1 a gelince çöktü. ses yoktu.  Ekran karardı . Sonra harita ekranı geldi ama ama alttaki tuşlar açılmadı ve simsiyah oldu. Direksiyon ekranında kontrol ettiğimde uzunca bir süre Nr1 için %0 yüklendi falan yazdı. En son SYNC3 fiziksel düğmelerinde ses ayarlarına basınca android auto dan atıp ana ekrana döndü. Yeniden girip Tune in radyo favorilerinde başka radyoya geçebildim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AA çökmüş sende. Uygulamalardan olabilir. Kabloyu sökmeyi denemedin mi

--0 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Abi bendeki sync3 de ileri geri çalışıyordu direksiyondan bt ile bağlandığımda

Onlar da çalışıyor, ama albüm değiştiremiyorsun mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Murat Kav. yazdı:

AA çökmüş sende. Uygulamalardan olabilir. Kabloyu sökmeyi denemedin mi

--0 dakika sonra eklendi--

Onlar da çalışıyor, ama albüm değiştiremiyorsun mesela

Sürekli çöküyor. Sadece tune in radyo var ve hep direksiyon tuşları ile favoriler arası ileri geri yaparken çöküyor. 

Dün android auto nun yeni versiyonu çıkmış , az önce onu kurdum ayrıca tune in radyoyu kaldırıp yerine mytuner kurdum. Bir de öyle deneyeceğim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

AA yeni versiyon çıkmış galiba .  İndirdim kurdum ama denemedim. 

Benim hafta sonundan beri myTuner gene çalışmıyor. Bağlantı problemi yok çünkü 4g internet bağlantısı var görünüyor ve aynı anda maps navigasyon çalışıyor , fakat MyTuner çalışmıyor. .Ben de yolda kenara çektim  telefondan myTuner açtım bir istasyon seçtim. Ses gelmeye başladı fakat öyle de kumandalar kumanda etmiyor. İstasyon değişmeden işe geldim.  MyTuner ı kaldırıp yeniden kurdum, android autoyu güncelledim umarım akşam düzelir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorunum devam ediyor. 

Telefonu bağlıyorum. SYNC, google play müzik, haritalar hepsi güzel güzel çalışıyor. Fakat MyTuner ya açılmıyor. Ya açılıyor sadece tek istasyon çalışıyor. 3-4 kere myTuner ı kaldırdım, geri kurdum. Kayıt oldum nafile. Bu sabah da yeniden kurma sonrası kumandadaki geri tuşu çalışmıyordu. En son istasyondan geri dönüş yok ama ara istasyonlarda ileri geri çalış normal çalışıyor. Anlamadım ben bu işi

Türkiyede playstore üzerinden inmiyor . Bize yasak My tuner.

Sanırım apkmirror dan indirdiğim için böyle. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Aranızda SYNC3 aracını servise vs bırakırken vale moduna alan var mı ? Bu vale modu sadece SYNC3 ü kapatıyor değil mi dolayısıyla vale sizin contactlarınıza vs ulaşamıyor. Arabada gazlamamasını sağlamak için MyKey lazım herhalde. 

Bakıma veya yıkamacıya verirken vale modunu açmak mantıklı herhalde 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.